הלוגואים של יצרני מכוניות ומשמעותן: Part 1 – חשיבותו של לוגו המכונית

כוכבים, יהלומים, סוסים מקפצים: הלוגואים של יצרני מכוניות להיראות קל - לפעמים הם מספרים סיפור מסובך. אנחנו מסבירים את המעניינים ביותר.

מה משמעות של הסמלים של היצרנים אומרים: אנחנו מסבירים את המשמעות של סמלי המכונית המפורסמיםמה משמעות של הסמלים של היצרנים אומרים: אנחנו מסבירים את המשמעות של סמלי המכונית המפורסמים מקור: Urbonas Modestas באמצעות Unsplash.com (CC 3.0) ויצרנים

לחץ כאן לקבלת החלק השני של ההיסטוריה לוגו המכונית שלנו.

ברלין - סוס קפיצות, כיוון שהמשמעות היא עדיין על מכסה המנוע. כוח, מהירות וחן מגלמים את הסמל של פרארי פורשה - שמתאים שני מותגים. אבל מה בעצם שלושה יהלומים על זנב מיצובישי אומרים? בשני מאמרים נסביר את המשמעות של סמלי המכונית המפורסמים - ומה פרארי פורש באמת מתחברים עם הסוס. חלק ראשון: מתוך אלפא מקלארן.

אלפא רומיאו: הלוגו של המותג לא השתנה מ 1972 עד 2015 אלפא רומיאו: הלוגו של המותג לא השתנה מ 1972 עד 2015 מקור: אלפא רומיאו

אלפא רומיאו - הנחש ואת הילד

רבים מתקשים מספיק כדי לזהות את המרכיבים של סמל אלפא רומיאו כראוי. הנחש בולע חרב או לאכול אותם בצורה אדומה אחד? ומה לרצות את דגל אנגלית שנשאר ממנה לעשות עם זה?

הנה התשובה: סה"כ מראה את לוגו אלפא המעיל של נשק של העיר מילאנו (שמאלי) ואת ויסקונטי (מימין), ששלט שם ארוך. סמל האבירים של מילאנו מציג את הצבעים של האזרחים (אדום) ואת החקלאים (הלבנים) הצלב של ישו. משמעות ומוצא המעיל של נשק ויסקונטי הם במחלוקת. עם זאת, מקובל להניח, כי הנחש אנשים - רבים גם מדברים על ילד - לא לאכול, אבל יולד.

ביסוד ב 1910 אלפא רומיאו לקח את הלוגו של עיר הולדתו. בין 1972 ל 2015 לא נעשו שינויים זה. רק עם ג'וליה החדשה, הלוגו היה מודרני.

ארבעת הטבעות של הלוגו אאודי עדיין עומדים על ארבעה מותגים ארבעת הטבעות של הלוגו אאודי עדיין עומדים על ארבעה מותגים "האיחוד אוטומטי": DKW, נווד, ה"הורש" ומקור אאודי: אאודי

אאודי - ארבע טבעות, ארבעה מותגים

המשמעות של הלוגו הזה היא חלק אוהדי מכונית הגרמנים של הידע הבסיסי: ארבע ההטבעות של לוגו אאודי לייצג את ארבעה מותגי רכב ה"הורש", DKW, נודד אאודי. בחודש יוני 1932, המותג הפך האיחוד אוטומטי יחד.

לאחר מלחמת העולם השנייה, החלק הגרמני במזרח ברית "רכב Sachsenring עובד Zwickau VEB" היה בסופו של דבר ובנה את בטראבאנט. החלק של מערב גרמניה היה נקנה על ידי פולקסווגן ב 1964, התמזגה בשנת 1969 עם NSU AG ותורם כמו אאודי AG היום בארבע טבעות של Auto Union.

BMW - לבן-כחול או כחול-לבן?

רבים מדברים על מדחף BMW, אבל היה רק ​​בפרסום. בשנת תשקיף מנוע מטוס מן 1919 פנה BMW מופעל מופעל על ידי מדחף וצבע את הלוגו הלבן-הכחול של Bayerische Motoren Werke. 1923 הייתה הפעם הראשונה על רכב, האופנוע "R32", השתמש. אף על פי כן, לא היה את הלוגו עצמו מוקדם ככל 1917. מיתוס שטופח מדחף עד סוף שנות ה -20 על ידי BMW.

המיתוס של מדחף BMW לא היה עד שנות ה -20 המאוחרות. הלוגו בעבר המיתוס של מדחף BMW לא היה עד שנות ה -20 המאוחרות. הלוגו היה מקור בעבר: המשמעות האמיתית של BMW? פתרון זמני: חברה פרטית היה בשימוש סמל מדינת בוואריה, כולל דגלה, מגורש. Bayerische Motoren Werke רצתה להשתמש בצבעים ממילא רק סובבתי אותה. מ-כחול לבן היה כחול ולבן. נקה, נכון?

סיטרואן - Gear היה בהתחלה

למעשה, יש רק שני ווים, אבל מאחוריהם הרבה היסטוריה. נכון להיום, על החזרת הזווית הכפולה המוצרים הראשונים מאיש העסקים אנדרה סיטרואן. לקבלה לפני המכוניות הוא בנה תיבת הילוכים. אחד המפורסם ביותר היה הילוך פעמיים V, שלה שיניים ולבסוף, תבנית הסמל מותג הרכב היה. Gears of סיטרואן אגב שמש גם יחידת הבקרה של הטיטאניק, אבל זה כבר סיפור אחר.

פרארי - במסורת הצבאית

פרארי מגנה את "Cavallino rampante" (הסוסים גידול) אל מותו. מי הוא מועתק, להסתבך. זה מתאים למקור הצבאי של הסמל.

אנזו פרארי קיבל את המעיל של נשק עם הסוס מקפצים על ידי אמא של טייס קרב איטלקית אנזו פרארי קיבל את המעיל של נשק עם הסוס מקפצים על ידי אמא של מקור טייס קרב איטלקי: פרארי אנזו פרארי תיאר את עצמו, הוא קיבל רשות להשתמש סמלה מן קונטסה פאולינה Biancoli, האמא של הברון פרנצ'סקו Baracca. מי היה אותו כקובץ איטלקי Kampfflieger לצייר על המטוסים של הטייסת שלו במהלך מלחמת העולם הראשונה, והוא הפך לגיבור עממי.

כמו כן, היחידה של אחיו של אנזו דינו, שנפל במלחמה, לבשה סוס זה. אנזו ניצל זאת עם צבע צהוב של הולדתו מודנה מכאן ואילך מכוניות המירוץ של פרארי סקודריה. דאז נהג אבל עם מכוניות מירוץ אלפא וכך נחת מגן פרארי 1932 תחילה על אלפא רומיאו 8C 2300mm.

למבורגיני - במזל שור

מה מקרין כוח יותר סוס לגידול? שור נחרות, למשל. עם זאת, הפיוד האגדי בין אנזו פרארי פרוצ'ו למבורגיני לא היה הסיבה הבחירה של החיה Lambo-אבירים.

עבור Automobili למבורגיני פרוצ'ו בוחר לכאורה "Murcielago": שור, ששרד מלחמת שוורים ב 1879 ו זכה לחנינה. אגב, הבחירה הזאת גם מתאימה סימן גלגל המזלות שלו.

רשמית, הקיווי היה המערבולת - אבל נראה שיש חסות מרלבורו גם שחקה תפקיד. הערת איור 3 ו 4 רשמית, הקיווי היה המערבולת - אבל נראה שיש חסות מרלבורו גם שחקה תפקיד. דמויות הערה 3 ו 4 מקור: מקלארן

מקלארן - הקיווי ואת הסיגריות

בעלי חיים הם השראה גדולה ליצרני רכב. במקלארן זה - לפחות באופן רשמי - אחר. את "הסוליות" האדומות, כפי שהוא מכונה בפי האוהדים, חזרה הלוגו הראשון של נבחרת גזע של ברוס מקלארן. הניו זילנדי היה, כך הלוגו שלה הראה קיווי.

הלוגו הנוכחי הוא להיות צורה "מפותחת" של ציפור קטנה. הרבה ברור, עם זאת, רבים נראים פיתוח נוסף של עיצוב מרלבורו, כיבדו בנוכחותם את מכוניות מירוץ מקלארן בשנות ה -70 וה -80.

לחץ כאן לקבלת החלק השני של ההיסטוריה לוגו המכונית שלנו.Like this post? Please share to your friends: