סיאט ליאון Cupra R: דגם מיוחד עם 310 כ”ס – ליאון Cupra סוגרת על המפרץ

Power Plus עבור R ליאון Cupra המהיר ככל קומפקט הוא עד 310 כוחות סוס. 799 עותקים אמורים להיבנות, כל עם הנעה קדמית ופרטים פחמן.

סיאט ליאון Cupra R: המהדורה המיוחדת המוגבלת הצומחת 799 פעמיםסיאט ליאון Cupra R: המהדורה המיוחדת המוגבלת הצומחת 799 פעמים מקור: Seat

Weiterstadt - לא, כל גלגל הכונן הוא לא אופציה. החזק לאון מציע Seat אך ורק בתור שריטות בחזית על: ליאון Cupra R מקבל מנוע בנזין 2.0 ליטר ארבעה צילינדרים עם 310 כ"ס. לפחות עשרה כוחות סוס יותר מאשר הדגם העליון. ולבסוף, ככל פולקסווגן גולף R ו אאודי S3. עד כה, מושב שנערך בכבוד עשר מרחק כוחות סוס.

מבחינה טכנית, לא יהיה ארבעה גלגלים מונע מושב ריאלי. כראיה לכך דגמי האחות עם אותו המארז תקן כל גלגל כונן. אבל המושב הזה לא צריך להיות ישר מהר, אבל על מסלול המירוץ. כתוצאה הרכבת גלגל כבד יכול להיות חיסרון, למרות יתרון המתיחה.

סיאט ליאון Cupra R: 310 כ"ס, הנעה קדמית מנעול

Cupra R מקבל יותר כוח, לגיאומטריה מתוקנת, כוונון השעיה חדש, בלמי Brembo ומערכת פליטת ספורט Cupra R מקבל יותר כוח, לגיאומטריה מתוקנת, כוונון השעיה חדש, בלמי Brembo ומקור מערכת פליטת ספורט: מושב מושב המשולב ב- R Cupra הנו שלב הייצור החזק ביותר כרגע של ארבעת הצילינדרים של הקבוצה "EA 888" עם מדריך שישה הילוכים תיבת הילוכים ו Vorderachssperre מכני. לחלופין, יצרנית טבלה כדי שידור מצמד כפול - הגרסה מושלכת עכשיו עם שישה הילוכים ( "DQ 250"). אבל אז את הכח יורד ל 300 כ"ס.

בתשלום, הקפות Nordschleife המהירות תמיד הלכו קומפקט-קרוע ביד. לכן, המעט 799 עותקים יעבור עם אוטומטי. המכוניות לקבל בלמי Brembo, מערכת פליטת ספורט, השעית התאמה שונה ( "DCC") וכן לגיאומטריה מתוקנת. נוסף על סיבי פחמן על ספוילרים.

על מנת סיאט ליאון Cupra R מלווה את צעדיו של גולף. על GTI יום השנה ה -40 פולקסווגן הציגה דגם מיוחד חם, גזוז שיא: גולף GTI מועדון ספורט S רץ חומרה דומה מאוד והפחתת משקל נוספת. רוכב מפעל בני לויכטר לשים על זמן טוב חדש על Nordschleife עם המכונית הזו. פולקסווגן גולף בנה את 400 פעמים.

בין אם Cupra R ימשיך כך, סיאט לא אומר. נתוני נהיגה לתת הספרדים רק רש"ת בפרנקפורט הידועה.Like this post? Please share to your friends: