ממיר, CVT, מצמד כפול: יתרונות וחסרונות – Automatic לא שווה אוטומטית

איזה אוטומטית ייבנה במה המכונית תלוי בדרישות. יש ממיר אוטומטית, מצמד כפול ו CVT עוצם שונה, אנו חושפים אשר.

אוטומטי: הסוגים העיקריים הם מלא תיבת הילוכים אוטומטית, שידורי מצמד כפול ו ברציפות משתנה אוטומטיתאוטומטי: הסוגים העיקריים הם מלא תיבת הילוכים אוטומטית, שידורי מצמד כפול ו ברציפות משתנה אוטומטית מקור: ברית תמונה / DPA

מינכן / Friedrichshafen - תיבת ההילוכים האוטומטיות של היום כבר לא התאימו לסטריאוטיפ של זוללי דלק הצולעים. שידורים מודרניים יעילים ספורטיבים ודי עצמאי של, על איזה עיקרון הם מבוססים. בעיקרו של דבר, יש שלוש מערכות:

  • הממיר אוטומטית
  • שידור המצמד הכפול
  • שידור משתנה ברציפות תיבת הילוכים רציפה (CVT)

Fully הילוכים אוטומטיים מספקים נוחות משמרת גבוהה

ZF Friedrichshafen, שידור נבדק על ספסל המבחן באמצעות צעדים ZF Friedrichshafen, שידור על מיטת המבחן נחקר מקור ביסודיות: ZF

בממיר מומנט הקלסי ממיר המומנט אוטומטי עבור נוחות מעולה במהלך התחלת הסטה. זה מתאים גם מומנט גבוה ובכך עבור מנועים חזקים. אבל: "יש חסרונות תיבת ההילוכים האוטומטיים לחלוטין במונחים של יעילות", קרסטן שטל אומרת של המרכז לחקר Gears ו Gear (FZG) של האוניברסיטה הטכנית של מינכן. חלק מכוחו המנוע "מחלחל" ב הרכיבים.

מערכת בקרה חכמה ורכיבים יעילים ביותר, החסרונות ניתן לפצות במידה רבה היום. ובכך ליצור תיבת הילוכים אוטומטית מודרנית לחלוטין עשויה להפחית את צריכת הדלק מאשר תיבת הילוכים ידנית. כמו כן לגבי מהירות מיתוג המערכות המודרניות כבר אינן דומות עם אוטומצית ממיר ישנה.

ויש להם יתרון נוסף: "ממיר מומנט עדיין מציע את ההתחלה ואת התמרון הגבוה ביותר", אומר יורגן גריינר, ראש מערכות תמסורת מכונת פיתוח ב ZF. זו מובטחת על ידי הילוך פלנטרית, אך אלה מוגבל כוח מהירות ולכן אינן מתאימים מנוע ספורט גבוה מתניע.

שידור מצמד כפול: במיוחד עבור מנועי ספורט

שידורי מצמד כפולים נמצאים כעת בנוח דומה כמו האוטומציה הממירה. A - עבור רוב הנהגים לא משמעותי - החיסרון של השיטה הוא, על פי פלדה, עם זאת, כי ההילוכים יכול להיות מוזז רק ברצף, אז אין קפיצות על פני כמה קורסים הן במרחק אפשריות.

בשביל זה לעמוד שידור מצמד כפול במהירויות גבוהות מ הילוכים אוטומטיים לחלוטין. "זה עושה את זה משאיל את עצמו במיוחד עבור מנועים ספורטיבים, גבוהה התנעה"אומר מפתחי ZF גריינר. גם מאוד משמרות דינמיות לדבר בלי הפרעה ניכרת של מתיחה לשימוש במכוניות ספורט.

תיבת הילוכים רציפה: זהו ללא מעברים מן

מנוף זה קובע שידור המצמד הכפול BMW עם שבעה הילוכים מנוף זה קובע שידור המצמד הכפול BMW עם שבעה הילוכים מקור: BMW

In a תיבת הילוכים רציפה (CVT), יש, כפי שהשם מרמז, אין הילוך קבוע. התרגום משתנה ללא הרף. "עם זאת, היעיל במיוחד בשל

משאבת לחץ שמן נדרשה פחות נוחה מאשר הילוכים אוטומטיים מודרניים", אומר פלדה. גם כאן, חלק מן כוחות השידור הולך לאיבוד. בשנת CVT אירופה הם לא פופולריים אפילו עבור המאפיינים סוניק שלה. מהירות המנוע לא פעלה במהירות ותאוצה, המהווה מגע יוצא דופן עבור נהגים רבים.

עם זאת, היחס משתנה ללא הרף מייעל את צריכת הרכב כי המנוע יכול להיות מופעל בתדירות גבוהה בהרבה מושגים אחרים טווחי מהירות היעילים ביותר. אאודי, טויוטה, ניסאן סובארו הם יצרנים, יש את CVT בתוכנית.

איזה הילוך להשתמש היצרן שבו כלי רכב, יש מסיבות טכניות חלקית, אבל היא גם שאלה פילוסופית. "את נקודות החוזק והחולשה של אוטומציה ממירה והעברות מצמד כפולות הם שונים ויש הערכה תלויה מושג הרכב"אומר אדמונד Bauchrowitz, ראש השידור מתקדם כונן רכבת BMW. מינכן להעסיק שני המושגים. בחלל, במשקל הזה, את הנוחות הרצויה במהלך, יעילות החל, ואת המספר הרצוי של הילוכים לשחק תפקיד, כמו Bauchrowitz אומר.

שידור מצמד כפול: ה- S-tronic אאודי עם שבעה הילוכים עבור מנועים קדמיים-רכוב רוחבי שידור מצמד כפול: ה- S-tronic אאודי עם שבעה הילוכים עבור מקור מנועים קדמי-רכוב רוחבי: אאודי

לדברי Uwe קלר, ראש מחלקת פיתוח על הרכבת כונן מרצדס-בנץ, להציע אוטומציה ממיר המודרני הטבות למכוניות עם גלגל אחורי או כל גלגל הכונן. שידור מצמד כפול, אולם, שיחבר את נוחות ההסטה אוטומציית ממיר עם עיצוב קומפקטי, אשר הוא שימושי עבור מכוניות עם כונן גלגל קדמי.

התאמת ציוד בודדת

"תפקיד מכריע בבחירת הציוד לשחק את דרישות לקוח, גודל וביצועים של המכונית כמו גם את ביצועים הרצויים ומאפיינים של המודל"אומר מייקל Schöffmann, ראש פיתוח הילוכים ב אאודי. הם היו מצמד כפול ו תיבת הילוכים רציפה, למשל, רק עד ל מומנט המנוע של מטר 400 ניוטון בשימוש.

כל סוגי נהג, לא אמורים להיות תיבת ההילוכים האוטומטיות התקינות. ומי הוא עדיין סקפטי עבור יצרנים מסוימים יש טריק טכני מוכן: בעזרת הטכנולוגיה המלאה, הדור של היום של תיבות הילוכים יכול להיות די להתאים ללקוח - בין אם נוח או אתלטים במיוחד.

מקור: DPALike this post? Please share to your friends: