סובארו STI Brz: טורבו עבור אחיו GT86? – סובארו מציגה טיזר טורבו

GT86 התאום סובארו Brz הוא כנראה כמו STI. שלושה מכתבים שהפכו לאגדה אימפרזה. ראשית, Brz STI על השוק האמריקאי נראה מוגבל.

אודות Instagram סובארו מחומם למעריצי המותג: מציג את היצרנית בקרוב גרסת STI של Brz הנעה האחורי? הכל מצביעאודות Instagram סובארו מחומם למעריצי המותג: מציג את היצרנית בקרוב גרסת STI של Brz הנעה האחורי? הכל מצביע מקור: USA סובארו Instagram-

ניו ג'רזי - 2015 סובארו הראה בתערוכת ניו יורק Auto, גרסה ספורטיבית STI מאוד של Brz. המון כוח, ספוילרים גדולים - ואכזבה גדולה בסופו של דבר: גרסת הספורט של מודל 86-אחות טויוטה מעולם לא היה מיועד הסדרה. אתה צריך רק לספק את שאיפות מלוא העוצמה של המותג בשוק הצפון אמריקאי.

אז סובארו STI Brz היה ב 2015 בתערוכת הרכב בניו-יורק. לבסוף מודל הסדרה יכול לבוא אז סובארו STI Brz היה ב 2015 בתערוכת הרכב בניו-יורק. עכשיו סוף סוף אפשר לראות את דגם סדרת המקור לבוא: סובארו ארה"ב עכשיו עושה סובארו שוב מרגיש כמו בטונות ברוטו של המקלט בבית STI. ב Instagram סובארו ארצות הברית פורסמה תמונה של מכסה תא המטען עם ספוילר STI גדול. אוהדי מותג מייד להכיר: לוח פחמן נראה יושב על הגב של GT. ו בתמונה אינה מציגה את מכונית הקונספט, 2015. האם ייתכן וריאנט STI עדיין לבוא? זה הציע כי סובארו מציינת תאריך: 8 ביוני. ומבטיח מוסיף: "השארו."

אנחנו מצפים לכ 300 כ"ס מ

כמו מנוע-שיחה ארוכה לא רוצה לחכות, שאלנו ישירות בארה"ב. "זוהי גרסת מודל במהדורה מוגבלת מאוד" כל הוכרז דובר המודל - ובכך חשף לא מעט. מה שאנחנו רואים כאן הוא לא אחר פריט בודד צאן ברזל, Brz STI סוף סוף תמצא את דרכו לתכנית המודל. גם בגרמניה? כרגע, עדיין לא: "ארה"ב שוק בלבד." חבל, אולי זה לא רק שם.

מה לעשות ללקוחות בארה"ב בגלל בפירוט? אנו מצפים נתוני ביצועי Brz STI, דומים לאלו של מכונית הקונספט מן, 2015. ואז במסור טורבו 300 כ"ס 2.0 ליטר ארבעה צילינדרים.

על רעיון הכונן - כונן הגלגל אחורי סובארו-הטיפוסי למדי לא - שום דבר לא ישתנה. לפיכך, אחרי הכל, את Brz קורא פופולרי בארצות הברית ניסן 370 ז ואולי אפילו מכר פוני פורד מוסטנג שברולט קמארו לחטוף לקוחות.

בגרמניה, STI יכול לנהוג מן הצל טויוטה

תא הנהג של מכוניות הקונספט מזכיר הפנים של STI סובארו אימפרזה. כאשר הדמיון למעלה אימפרזה שזה יכול להישאר תא הנהג של מכוניות הקונספט מזכיר הפנים של STI סובארו אימפרזה. כאשר הדמיון למעלה אימפרזה שזה יכול להישאר מקור: סובארו USA האם יצירה STI סובארו Brz בשוק הגרמני? גרוע בהרבה מן 200 כ"ס 2.0 ליטר הנוכחי-ונשאף טבעי, זה לא יעבוד בכל מקרה. כונן הגלגל אחורי בלבד בתכנית סובארו הוא בבירור בצל טויוטה הזהה מבחינה הטכנית 86. אשר נמכר בשנת 2016 כמעט 300 פעמים, GT מסתכם דו ספרתי.

מספרי שניהם לא יכולים באמת לספק את טויוטה סובארו. מוכר Top אינו ראוי כגון מכונית מיוחדת אכן בכל מקרה. עם זאת, אחד כנראה חליטה בפרויקט המשותף מזמן נגד השקעה נוספת. לפני שאחרת הגיע ארוך טורבו או להמרה.

אם הולך, לפחות ביחס טורבו? בתיאוריה זה מתקבל על הדעת כי סובארו מציגה גרסה רק חידדו את הדגם 200 כ"ס הנוכחי בחודש יוני. אבל אז האכזבה תהיה ב חשוב בשוק סובארו בארה"ב אחרי 2015 "נהדר שוב",Like this post? Please share to your friends: