המדריך של הקונה המשומש אופל אסטרה J (2009-2015) – אופל זה עדיף מאשר הגולף

גדול, מוצק ואמין. כאשר השתמש אופל אסטרה J אתה לא יכול ללכת רחוק הלא נכון. עם זאת, הקונים צריכים לשים לב לכמה דברים. מכונית משומשת קונים מדריכים.

משומשים מוצקים עם פגמים לניהול: J אסטרה אופלמשומשים מוצקים עם פגמים לניהול: J אסטרה אופל מקור: אופל

  • מכוניות קומפקטיות מוצקות ואמינות
  • מגוון רחב של מנועים וציוד
  • בעיות הן שסתום EGR, וכן שידור
  • מנוע הבנזין הקטן חלש מדי

ברלין - אופל אסטרה Kadett ו, אשר היה ארוך המכוניות באזור הרוהר. מעשי, מוצק ובמחיר סביר. מכוניות להמונים. מ 1960 במיוחד צמח בוכום נבנה עבור הצוער, מ 1991, אסטרה רצה כאן מהקלטת. ייצור המכונית במפעל בוכום יש היסטוריה 2014, במשך שנים, האסטרה מיוצר גליביצה ו אלסמיר פורט.

הטיפ שלנו: מודל חמש דלתות עם מנוע בנזין טורבו 1.4 ליטר הטיפ שלנו: מודל חמש דלתות עם מקור בנזין טורבו 1.4 ליטר: אופל המכונית הקומפקטית לא לפגוע בו. למרות שהוא לעתים קרובות לאיבוד נגד היריבה הוותיקה פולקסווגן גולף 6 במבחנים השוואתיים בכתבי עת מקצועית. במכונית בשימוש שנראית אבל שונה: הקומפקטי של האופל יכול להבקיע נגד וולפסבורג - איכות ועמידות לונג טובות. אבל אסטרה הוא גם לא נקי מפגמים.

הבסיס הוא מוצק, כל עוד בעל מחכה הרכב שלו, שומר ועושה התנהגות טובה להיזכר. מתוך יותר מ 12,000 מכוניות מוצעות כיום על mobile.de, כמעט 5000 מוכנסים כמו היסטוריה שירות מלא ויש לי עוד 12 חודשים עד הבא HU. האחד צריך לבחור.

יש הרבה נזקים קטנים אפשרי ושקעים על אסטרה, סקירה טובה היא הפורום אסטרה J על MOTOR-TALK. אנחנו הולכים כאן הנפוצים ביותר.

היסטוריה / שינוי במודל

מאיפה אסטרה, מאיפה בן צוער על? בשנת 1991, אסטרה מחליפה את הצוער, אבל מקבלת פנימי ייעוד הסוג קודם פ שלו נקרא Kadett E. בפעם הראשונה, Kadett ב 1936 ייבנה, אבל א Kadett מגיע רק אחרי המלחמה ב 1962 לשוק. Kadett האחרון נבנה 1984 כדי 1993. ספירת כל Kadett ו אסטרה ביחד, אנחנו כבר בדור האחת-עשרה - או הדור החמישי אסטרה. The Astra J (במכונית הקומפקטית העשירי דור האופל, הדור הרביעי אסטרה) בא, 2009 בשוק ולאחרונה כבר K אסטרה מוחלף.

כאן יש עצה רכישה עבור אופל אסטרה K

שפע של מרחב מאחור: 500-1550 ליטר של נפח המטען ב אסטרה J שפע של מרחב מאחור: 500-1550 ליטר של נפח המטען במקור J אסטרה: אופל אסטרה כמה נזכר של J נאלץ להשלים עם ב 2010. מכוניות על ידי 2011 קבלו מעיינות בתמורה חדשה דוושות מצמד שיכול לשבור בנסיבות מסוימות. עבור שנת מודל 2011, הברגים שחבר של מסילות מושב מושב הנוסעים היו פגומים. עבור כלי רכב עם תיבת הילוכים ידניים ו היל התחל Assist, שנבנו בין 2010 לבין 2015, חלה שגיאת תוכנה מחקה שהפעלת בלם. GTC ו- OPC של 2016 ו 2017 קיים סיכון של Zündgemischs כרית אוויר פגום.

כל אחד מסתכל על רכב בצירים אלה, יש להבטיח כי נזכרת נערכה. בהשוואת פולקסווגן גולף 6 אך מספר החזרות נכשל נמוך.

2012 אסטרה קיבל מתיחת פנים וסגנון גוף חדש (ישן): סדאן notchback. המכונית המעשית עם גזע נפרד היא פופולרית למדי במדינות הדרום. בגרמניה, הגישה ללקוח עגלת חמש הדלתות ותחנה.

מאז מתיחת הפנים זורחת על השבכה הקדמית בתוך המשקוף תלת מימדי, יש את הפנסים רקע שחור. בחלקו האחורי, המודל המתיח הפנים שונה מקודמו לרבות עיטורי כרום ו פגוש קדמי מתוקן. כל הקטין.

מעניין, הוא נמצא המנועים. מאז ספטמבר 2012, אופל מציעה למטיילים תכופים 2.0 ליטר טורבו-דיזל 195 עם PS על. בנזין מנועי 1.4 מקבלת תפקיד overboost עם 140 כ"ס. לפיכך, המומנט גדל להרף עין מן 200 כדי 220 מטרים ניוטון. מ 2013, מנוע בנזין 1.6 ליטר הוחלף עם 115 כ"ס 1.4 ליטר עם פראיירים 87 ו 100 כ"ס.

גוף

בנוסף לדלת חמישה השלושה וקיים Tourer ספורט אסטרה כמו (מתוך 2010) שילוב שהוזכר. 2013 הגיע קסקדה להמרה. Dreitürer שומר אופל עבור קופה וקורא GTC בגירסה זו.

הגרסה OPC היו (ועודם) רק ב GTC שלוש דלתות גרסת OPC הייתה (ועודם) רק מקור GTC שלוש דלתות: אופל על המושבים הקדמיים מציע מרחב מספיק אסטרה מאחורי זה די קרוב. במהלך GTC שלוש הדלתות, הגג המשופע ואת הכניסה הצרה למזער בחזרה את הנוחות של הנוסעים מאחור. מודל חמש הדלתות עם 4.42 מטר אורך ובוודאי שילוב עם 4.70 מטרים מאחורי להציע ערך קל מספיק מקום הראשי. המקום לרגל מוגבלים אבל גם כאן, ואת תא המטען יכול להיות גדול בממדי הרכב. ליטר 370 חמש דלתות, את שילוב של לפחות 500 ליטרים, במושב האחורי מקופל, יש 1550 ליטר. כמעט הכל: מדפים הרבים עבור פריטים קטנים. ובכן בשילוב: רצפת העומס השטוחה.

Rust נראה שאין בעיה אסטרה, למעט כמה יוצאים מן הכלל. MOTOR-Talker "JacK2003" נופלים כמו ליקויים כלליים בלבד אלה שריטות על איסוף ומסירה על הגגון של הסטיישן, לשים לב הסיכויים.

"Cruiser Power" דוחות של חלודה במקרים בודדים. "זה חל על דלתות תא המטען. הדלתות מסביב לפתח עבור רתמת החיווט וסביב רצועת איטום einlackierte תחת הבועות חלודות צבע יכול ליצור. "בשנתי ה השער התחתונה לפעמים מוצאות את עצמם עדר חלוד בנקודות הריתוך, רצועת איטום פתחי הניקוז של. כמו כן מאחורי חלודת הכנף הפנימית יכולה להיוצר בגלל הצלחת הוא מאחורי לא מוגנת עם שעווה. הבעיות הן בהתאם לגיל, ריתוכים מן subframe-שידור מנוע המארז. "חלק קוסמטי יש בעיקר היבטים, אך עלול לגרום להוצאות גבוהות בגיל מבוגר," אומר Cruiser הכח.

מנוע / תיבת הילוכים

במהלך בנייתו, אסטרה J ישב על תשע גרסאות בנזין בין 87 כ"ס ו 280 כ"ס ו עשר גרסאות דיזל עם שמונה דירוגים כוח שונים בין 95 כ"ס ו 195 כ"ס. מבחר מנוע גדול הוא אחר בקושי. באופן כללי ממליץ-דברן MOTOR בפורום מנועים חזקים יותר. עבור אסטרה שוקל אפילו את הציוד הבסיסי 1.4 טונות.

אופל אסטרה נגישה כמו עגלת חמש דלתות, תחנה, סדאן notchback ואת שלוש דלתות ( אופל אסטרה נגישה כמו עגלת חמש דלתות, תחנה, סדאן notchback ואת שלוש דלתות ("קופה"מקור): אופל כמו אמין, אך נושאת מנוע של 1.6 Ecoflex עם 115 כ"ס חל. אם אתה צולל לתוך אחד בפורום אסטרה-J, משתמשים רבים ממליצים על מנוע בנזין טורבו 1.4 ליטר עם 120 כ"ס או 140 כ"ס. put תכוף על 1.7 CDTI המחוספס עם 130 כ"ס או יותר מ 2014 ועד laufruhigeren 1.6 CDTI עם 136 כ"ס. יותר כוח הלחץ מספק את 2.0 CDTI עם 160 כ"ס ל 195 כ"ס.

אבל המנועים אינם פועלים די שאננים. בנזין טורבו 1.4 T ו- 1.6 T נוטים Judder. רוב כאן עדכון תוכנה מספיק. בשנת מנועי דיזל, זה יותר מסובך: ב-הטווח הקצר להשתמש שסתום מחזור גזי הפליטה הוא כאן (שסתום EGR). לעתים קרובות הוא נוריות החיווי המנוע למשך כמה שניות לאחר התנעת המנוע, ואז ללכת אך לאחר כ 30 שניות ולאחר מכן תוך כדי הנהיגה שוב. מפויח EGR ויש להחליפה כפי MOTOR-Talker Chrisidude חווה. Jul6540 גם הייתה בעיה עם EGR ויש להם אפילו צלם בוידאו. 2.0 CDTI יכול להביא את המרססים עבור מהדק ידי יחידת בקרה פגומה.

MOTOR-Talker Mottek מוצאת כי T 1.4 עם 140 כ"ס ב אסטרה J בהחלט מתבלט מספיק וחסכוני לנהוג. 1.6 טורבו ב GTC J יהיה GTC_Andre חסר ייחוד. "180 כ"ס נשמע כמו הרבה, אבל זה תמיד היה חסר משהו. אחרת, אתה קורא שום דבר שלילי לגבי עמידות. "

מנועי בנזין עד 115 כ"ס אופל מצמידי הילוכים ידניים חמישה הילוכים. מתוך 120 נ.ב. יש שישה הילוכים. מנועי דיזל הם כולם מצוידים כסטנדרט עם תיבת שישה הילוכים, אופציונלי חלה על 2.0 CDTI אקדח אוטומטי שישה הילוכים.

הילוכים גורמים לבעיות, את "הילוכים ידניים לתקופה מקסימלית של 320 ניוטון מטר," קצר "M32". בשנת הנזק תיבת הילוכים בת שישה הילוכים יכול לנבוע מכך העמידות מותר לא מולאו במהלך הייצור. המסתובב הילוך חמישי ושישי מודיעה כשל נושאת. ישנן חברות המתמחות תיקונים. יהיה, לחפש מודל אחר טוב יותר.

תוֹשֶׁבֶת

כפתורים רבים על הקונסולה המרכזית, מחשב הלוח המיושן: זה עדיף כפתורים רבים על הקונסולה המרכזית, מחשב הלוח המיושן: זהו מקור טוב יותר: האופל פי דו"ח TÜV, אופל אסטרה J פועם השעיה פארק היטב. ציר השעיה ואת ההיגוי יש רואי החשבון קצת על מה להתלונן. כמו כן התאורה ומערכת הפליטה ליפול בתדירות נמוכה יותר נעים מאשר מכוניות דומות. מעיין ומנחת Axle כמו גם אובדן של שמן המנוע ואת הכונן אבל לפעמים לדאוג. בשנת מנועים לשלוט בצורך, הוא לעתים קרובות את חותמות שמן. בעלי עניין ולכן צריכים להפוך את המכונית טובה יותר על טרמפ או לבדוק את הגחון אחרי עקבות של שמן.

עם סרן אחורי קרן פיתול החזק שלה עם ההצמדה של ואט, האסטרה שמניע נוח ספורטיבי. אופציונלי היה Adaptivdämpfer. יחד עם השעית הספורט מן אסטרה היה מתוח כראוי אתלטים.

יש כמה דברן MOTOR כמו dr.d.b.will או RUEGEN1 בעיות עם רעש הנסע. כשאתה מקשקש התרחש, במיוחד במהלך הבלימה. אבל אופל לא יכול לתקן את זה.

Acid_Speefight מציין כי מחוגה הבלם האחורי יכול בתקיפות gammeln להיות נמוך מדי לשימוש מתישהו כמו מים, מלח הבלם אבק מייחסים לעצמם. "הבעיה נפתרת עם ניקוי סיכת הרכיבים בתוך 30 דקות."

ציוד / אבטחה

במהלך תקופת הבנייה שש שנים כמעט לא היו קווי ציוד שונים עבור J. אסטרה הם נקראו קוזמו, בחירה, מהדורה, חדשנות או ספורט. הכי פופולרי וריאנטים Edition וחדשנות היו.

GTC מוכרת אופל מאז 2012 GTC מוכרת אופל מאז 2012. מקור: אופל חלק הבסיס מיזוג שש כריות, ESP, אוויר ידני וחלונות מול חשמליים. אופציונאלי היו התאורה קדימה אדפטיבית המושבים "מבצע בריאות גב" (AGR), שתי תוספות שימושיות. טיפ מאדם תכוף נסע והמוטורית-Talker שווייץ שלום: "מושבי AGR טובים מאוד. הם לטובה הם מרופדים היטב, אשר משתלם במיוחד בנסיעות ארוכות. "באופן כללי, המושבים האופל נחשבים יציבים עם תמיכה לרוחב מספיק וגם ביצוע טוב.

יתר על כן, היא ממליצה פנס אדפטיבית (AFL +). "ה- AFL היא חזקה מאוד. הבהירות ובעיקר התאורה של הכביש, אני מרגיש טוב מאוד. "MOTOR-Talker GTC_Andre חושב כי Navi600 / 900 הוא טכני לחלוטין מיושן. באופן כללי, תוכנת הניווט יכולה לגרום לבעיות ולהפחית את הנאת הנהיגה בדגמים ישנים יותר באופן משמעותי. מנקודת המבט של היום, הטייס נראה מיושן ותפעול על ידי כפתורים רבים המביכים.

מצב שוק / מחירים

מתל אופני הסינר האחורי: מעשים מתל אופניים במקור הסינר האחורי:: מעשי אופל האופל אסטרה היא מכונית מוצקה עם רק כמה מחלות. מכיוון שיש מקרים גרועים בקרב מתחרים. למרות J אסטרה העתיקה הם רק בן שבע שנים, אבל כמה יש יותר מ 150,000 קילומטר על השעון.

מטופח דגמים עם פחות מ 100,000 ק"מ ופנקס המחאות השלים שם מרחבי 6500 כדי 7000 יורו. רכב לאחר מתיחת פנים עם מנועי החדשים, אבל קילומטראז גבוה זה גם יתחיל בשעה 6500 יורו.

יש להקדיש תשומת לב מיוחדת לכל מעוניין מנוע והעברה. EGR אמור לעבוד עם מכונת עיר טהורה, שידור שישה הילוכים לא יכול לרטון הילוך או לבכות גבוהים.

מסקנה / המלצה

טווח אופל אסטרה J הוא גדול. כאשר מסתכלים על החוויה של הקהילה MOTOR-לדבר, זה צריך להיות 1.4 T או 2.0 CDTI, הכי טוב עם שסתום EGR חדש (דיזל) והעברת שותק. היינו בוחרים מודל חמש דלתות עם מנוע בנזין 140 כ"ס, מושבים EGR, אור אדפטיבית קילומטראז 'נמוך. לפחות 10,000 יורו, לעומת זאת, אתה צריך לשלם כדי ליצור.

ההצעות כוללות אסטרה J על mobile.deLike this post? Please share to your friends: