צריכת הנפט ב “EA888” מנועי TFSI – הבעיה TFSI-שמן

מאז 2009, MOTOR-Talker דן הגדיל את צריכת נפט במנועי TFSI. חוב הוא לעתים קרובות טבעת בוכנה סתומה. הנה הכל על סיבת פתרון.

צריכת שמן: כמה נהגים של מנוע TFSI של המשפחהצריכת שמן: כמה נהגים של מנוע TFSI של המשפחה "EA 888" דו"ח של עד שלושה ליטרים של שמן לכל צמא ק"מ 1000 מקור: SWR

ברלין - מנועים עשויים לצרוך שמן. רק לא יותר מדי. אאודי כותב במדריך של מנוע בנזין טורבו 1.8 ו 2.0 ליטר: אחרי 1000 ק"מ חצי ליטר חובה במאגר נפט. ערכים משותפים, יצרנים אחרים יש טולרנסים דומה.

במיוחד באותם מנועי אאודי TFSI, לעומת זאת, צריכת יכול לעלות באופן דרמטי. מאז 2009, MOTOR-Talker לדון צמא נפט גבוה - במהלך ההפסקה ואחרי. בשנת החוט המתאים גם נהגים של מותגי קבוצת פולקסווגן אחרים מתארים את חוויותיהם. מכיוון מנועים גם משולבים מכוניות פולקסווגן, סיאט סקודה: למשל, גולף, אוקטביה וליאון.

מאז הרבה דיבורים על המנוע. מגזין הסחר "Bild האוטומטי" כתב של עיצוב ליקוי אפשרי. היום, תוכנית הטלוויזיה דיווחה "Marktcheck" רדיו המערב (20:15) בנושא. יש לנו לסכם את כל המידע החשוב.

איזה מנועים מעורבים?

בוכנה עם טבעות בוכנה: טבעת המגרד (התחתונה) מוודאת כי לא יישאר שמן מדי על קיר הגליל. הוא לא עובד בכמה מנועי TFSI בוכנה עם טבעות בוכנה: טבעת המגרד (התחתונה) מוודאת כי לא יישאר שמן מדי על קיר הגליל. הוא לא עובד בחלק מקור מנועי TFSI: SWR הבעיה מתרחשת בעיקר במנועים מקבוצת פולקסווגן עם עקירת ליטר 1.8 ו 2.0 על. אלה הם מנועים עם השם הפנימי "EA 888". המשפחה מנוע מדובר בחברה היום מכונית חדשה, אבל עכשיו בדור הרביעי שלה.

מנועי בעיה בדרך כלל באים דור 1, כך שהוא מגיע רכב מן השנים 2008 עד 2011. בעלי לדווח באופן חלקי בשיעור של עד שלושה ליטרים של צריכת הנפט ל -1000 ק"מ - הרבה יותר מדי. איך מנועי רבים מודאגים, לא ידוע. אאודי אינו מזכיר מספרים. את "Auto Bild" אסף סביב 80 מקרים מאז נובמבר, 2015. המנוע הוא 800,000 כלי רכב אאודי.

מהי סיבת צריכת השמן במנוע TFSI?

אחראי על צריכת נפט הגבוהה הם סתומים נפט קידוח טבעות הבוכנה. הטבעת הנמוכה ביותר על הבוכנה, טבעת השמן שנקראה מושכת את סרט הנפט במהלך התנועה מטה של ​​הבוכנה מקיר הגליל. זה משאיר רק כמה חומר סיכה על הקיר כי שתי טבעות האחרות יכולות להחליק. אז כמו שמן קטן נשרף.

המנועים הפגועים של הפשטה אינו פועלים כראוי. על ידי חסימות המגב הוא לא שמן מספיק זורם בחזרה לתוך המחבת בשמן. כמות מוגזמת נשאר על הקיר גליל ושרפו.

הדלפות מתרחשות על המנוע ובכך לא מתרחשות. במבט מבחוץ, רק עשן כחול מנקודות פליטה לפגם. אבל צריכת הנפט הידועות ביותר ניתן לאתר לאחר כ 100 ק"מ של המחשב ב- Board. לדברי אאודי, הצריכה לא נבעה בספק מסוים.

מהו הצעד הראשון בצריכת שמן מוגזמת?

נצרכות מכונית יותר מדי שמן, הסדנה חייבת לבדוק. טענה זו מהווה שינוי נפט יכולה להביא לקוחות 1000 קילומטר. לאחר מכן מודדים כמה נפט הוא עדיין במחזור. יש המנוע בזמן הזה צורך יותר מחצי ליטר של שמן, אחד האמצעים השניים הבאים מסודר.

במבט צריך מעט גבוה יותר של הסדנה בעקבות ההוראות "TPI 1", מידע המוצר הטכני. 1 הנה, המנוע מקבל עדכון תוכנה. שסתום בקרת לחץ (קיים) בבלוק המנוע מספק תנאי לחץ אחרים קרטר. אבל לא עם צמא מוגזם עבור הנפט - ובמקרים מסוימים זה מספיק כדי לנרמל את צריכת הנפט.

מה אם זה לא עוזר?

זה משפיע מנוע בנזין ארבעה צילינדרים עם 1.8 ו 2.0 ליטר. הם נבנו, בין היתר של אאודי A4 זה משפיע מנוע בנזין ארבעה צילינדרים עם 1.8 ו 2.0 ליטר. הם היו, בין היתר, את אאודי A4 מותקן מקור: אאודי אם צריכת שמן גבוהה בהרבה נקבע, המנוע מקבל חדשים. "TPI 2" מספק עבור החלפת בוכנות וטבעות הבוכנה. חלקים של הדור הראשון כבר אינם זמינים. הסדנאות מכן להתקין גרסאות חדשות יותר של הדור הנוכחי של מנועי.

בשנת המנוע עצמו, את הממדים נשארו אותו הדבר. נשא ושבץ של משפחת מנוע "EA 888" לא השתנו. קוטר מוט המחבר הוא לדורות הנוכחיים אבל גדול - את הטלטל הישן אינו מתאים והוא גם החליף.

2015 MOTOR כמה דברנים תרמו חוויותיהם עם עבודות תיקון ביחד. הם מדווחים כי צריכת הנפט ירד לרמה מקובלת.

יש מוניטין על "TPI 1" ו- "2 TPI" מודד את מנוע TFSI?

במיוחד "TPI 2" נכנס כסף. אחר שיפוצי המנוע חייב להיות מוסר. הסדנה תשתנה כל הרכיבים מלמטה, ראש הצילינדר נשאר על המנוע. בהתאם לדגם ומאמץ שעולה עד 6000 יורו. מעצבן, במיוחד מאז הבעיות קרובות להתרחש לאחר האחריות.

הניסיון הוכיח כי קבוצת פולקסווגן נותנת חסד עד גיל חמש שנים. בשנת הסחר פורומים לדווח מודאגים כי ספר שירות השלים היה חשוב. במיוחד את מרווחי החלפת שמן חייבים מולאו. חותמת של מוסכים עצמאיים יכולה להיות בעייתית. חלק מהמשתמשים לכתוב ידי מוניטין מוחלט למרות גיל רכב גבוה.

כשנשאל על ידי MOTOR-TALK מומלץ דובר אאודי להתקשר ספק שירות לקוחות אאודי. היא תהיה יותר הזדמנויות כסוחרות או סדנה ויכלה להעניק מוניטין נוסף. אאודי הכחיש המוניטין, מומלץ לבקש מן remanufacturer מנוע אחד.

נהיגה עם מעט שמן מדי יכולה לגרום לכשל במנוע: בכל מקרה. שמן מדי הוא גם מזיק. המנוע שדוחף את הסיכה העודפת מהמחזור ולשרוף אותו. זה יכול לפגוע זרזים. מנוע צורכת נפט, ולכן דורש תשומת לב.

לחץ כאן לקבלת תרומת SWR.Like this post? Please share to your friends: