אאודי A4 B7 / 8E (2004-2008): מדריך קוני מכונית משומשת – אאודי החזק עם כלבות צעירות

ספורטיבי ומעשי. אבל מוצק? B7 אאודי A4 הוא החלום של כל הסוכן נוסע ונזקק בחירה טובה. אבל שתי טעויות יכולות להיות יקרות.

B7 אאודי A4: מי שמעוניין מעמד הביניים קרוב לוודאי למצוא סביר להניח Avant עם דיזלB7 אאודי A4: מי שמעוניין מעמד הביניים קרוב לוודאי למצוא סביר להניח Avant עם דיזל מקור: אאודי

  • מגוון רחב של מנועים וציוד
  • בעיות עם חגורת תזמון ומשאבות feed
  • CVT לא בחירה טובה

ברלין - עם B7 A4 / 8E 2004 אאודי פגע העצבים של זמן. בהשוואה לקודמו, המעצבים חדדו הקדמיים. פנסים ואת פנסים אחוריים צרים, כמו גם להיות קצת יותר מדי קרובים לראות גרון רדיאטור בפריים יחיד עשה את A4 גם כאשר עומדים במהירות. מלבד המראה, המהנדסים השיגו התנהגות נהיגה טובה יותר עם חזית חדשה סרנים אחוריים.

האאודי A4 היה והינו פופולרי במיוחד בקרב נוסעים מסחריים, כמו קילומטרים scrubber עם מיסוי של אחוז אחד. בערך 70 אחוז מכלל כלי הרכב, מנוע דיזל הוא מתחת למכסה המנוע, המכונית קרובות בחכתו זמן קצר, במרחק קילומטרים רבים מן. יתרון: חוברות תחזוקה הושלם ומנועים מונעים חמים. יש דגמים מסוימים כוללים קילומטראז 'גבוה הוכו הכביש בנתיב השמאלי במלוא המהירות: חסרון.

אאודי A4 B7: קוקפיט: הרבה כאן לא השתנה לעומת הקודם אאודי A4 B7: קוקפיט: הרבה כאן לא השתנה בהשוואה למקור הקודם: אאודי מתוך 3800 A4 המוצעים על mobile.de כרגע סביב 800 מכוניות הן ההיסטוריה שירות מלא ויש לי פחות מ 150,000 ק"מ על השעון. חשוב לברור את הטובים, כי יש מוזרויות קטנות רבות על A4. סקירה עמוקה נותן בפורום B6 ו- B7 אאודי A4 כדי MOTOR-TALK.de. אנחנו הולכים כאן על בעיות השגיאות הנפוצות ביותר.

היסטוריה / שינוי במודל

כביש A4 הראשון (B5) המומסים 1994 מן אאודי 80, ואחריו 2000 ו 2004 B6 B7. ראיתי את הטופס המקורי A4 עם גריל צר פנסים גדולים למדי שמנמן מן אאודי השתנה אופטיקה דור (B7) השלישי דראמטי: בנוסף פנסים הצרים ואורות זנב, הם גם החליפו סורגים. בפעם הראשונה A4 יש סורג בפריים יחיד, כביש A4 היה 3.9 ס"מ ארוך 6 מ"מ רחב יותר.

בפנים, לעומת זאת, מעט השתנה עד ההגה החדש, המושבים ואת המכשירים. לצים לייעד את B7 ולכן כמו מתיחת פנים קטנה עבור B6. B7 נכנס לתקופת הבנייה של ארבע השנים שלו רק מאיצים קטנים ב 2008 כבר היה מנותק מן B8.

השינויים הגדולים ביותר אינם גלויים במבט ראשון, הם תקועים מתחת לצלחת: The סרן קדמי אלומיניום יציב שוקל כשמונה קילוגרמים פחות מקודמו, הגלגלים האחוריים תלוי על השעית טרפז-עצמאי. לעומת קודמו, B7 ולכן מושך הרבה יותר קל. מהנדסי הבטיחות מוגברים, באמצעות ESP מעודכן כרית אוויר דו-שלבית עם זיהוי תפוסה. בפעם הראשונה, חיישן גשם שמש.

ההבדל הגדול ביותר להפוך מנועים: בשנת B7 פותר 2.0 ליטר טורבו בנזין מנוע 170 כ"ס, 200 כ"ס או 220 כ"ס חזק 1.8er מ. ברוב המקרים הלקוחות לקחו את מנוע הדיזל 2.0 ליטר חדש עם 140 כ"ס ו 170 כ"ס. במיוחד הדיזל החזק יותר היה והנו אהוב נציג.

גם על מנועי שישה צילינדרים, יד אאודי: חדש 3.2 FSI עם 255 כ"ס ו 3.0 TDI V6 עם 204 כ"ס ו מ 1/2005 עם 233 כ"ס הבטיחו מספיק כוח. אם זה לא היה מספיק, הרים את V8 ב- S4 עם 344 כ"ס או 420 כ"ס RS4.

חדשות טובות: רק פעם B7 אאודי A4 היתה מטרה תזכיר בסדנה. מנועי דיזל מסילה משותפת עם מנוע ליטר 2.7 ו 3.0, משאבת הזרקה דיזל יכול לשבור (CP1H סוג). כלי רכב שנפגע זה בנוי מ חודש ינואר 2005. אם אתה מסתכל על רכב בצירים אלה, ולכן צריכים להבטיח כי מקריאה זו שבוצעה. בשנת מכוניות חברה לשעבר יהיה כבר כנראה המקרה.

גוף

שלושה סגנונות גוף זמינים: להמרה, סדאן ושילוב שנקרא Avant. פופולרי במיוחד היה הסטיישן, הוא כ 400,000 כלי רכב שנבנו - יותר ממחצית מכלל B7. האוונגרד הוא לא נס מרחב מטען עם 442 עד 1354 ליטר של נפח מטען, אך מציע צדדי יותר מאשר סדאן. להמרה נמכרה רק לעתים רחוקות - על mobile.de רק 150 כלי רכב מתוחזק זמינים כרגע.

אאודי נמכר רק כמה עותקים של להמרה - פי לעתים רחוקות הוא זה כפי שמוצג אאודי מכר את להמרה רק כמה עותקים - פי לעתים רחוקות הוא אותו כמקור משומש: אאודי נס חלל היה אאודי אי פעם. קבלה מציעה מעמד הבינוני אבל מספיק מקום, וגם מאחורי עצמו איש גבוה לא יכול לבוא בטענות. רוסט מגיע החלק האחורי כאשר B7 נדירה לפני, כמו קודם. באופן כללי, מניעת חלודה על ידי galvanisation כמו למופת. לדברי ליקויי TÜV לדווח רק פעם A4 אלף נופל כך דרך בחקירה הראשית. מבחינה טכנית, A4 הבוגרת עדיין יכולה לשכנע אפילו שנים מאוחר יותר.

מנוע / תיבת הילוכים

הסדרה B7 אאודי A4 הגיע בתוך בנייתו על שמונה גרסאות דיזל שונים (115 כ"ס ל 233 כ"ס) ו תשע גרסאות בנזין (102 כ"ס ל 420 כ"ס). למרות למצוא את המנוע התקין, צריך להיות קל. הנפוץ ביותר כלי רכב דיזל מוצעים, כפי שציוו ביותר על ידי רחוק. אבל הם לא בלי בעיות.

TDIs מכוסה על ידי סדקי שיני משאבות הזנה דולפות על V6 TDI כמו מגדש פוצץ מהציפורניים להתבלות מהר. שעת שינוי החגורה האחרונה ולכן צריכה להיות ידועה. מנוע המונית טוב הוא TDI 2.0 עם 140 כ"ס, החל משנת 2005, שם היה מסנן חלקיקי דיזל (DPF) אופציונאלי, מאז 2006, הוא היה אחד הציוד הסטנדרטי.

כביש A4 תקף תחת MOTOR-TALK-משתמש כמו מכונית מאוד מוצקה. "חריגים (אבל אז אלים) הוא רק 2.5 TDI מנוע והעברת multitronic," כותב 3dition.

סולר 2.5 הליטר הותקן עד סוף שנת 2005, אז ואחריו 3.0 TDI 2.7 TDI נגזר. MOTOR-Talker Bennif מייעץ TDI 2.7. "זה מנוע מסילה משותפת והוא פועל בשקט. בטח שאתה יכול אפילו Injektorschaden להתרחש, אבל זה לדעתי לחלוטין תחת, "הוא כותב. אפילו דיזל מרצדס מייעץ: "את 2.7 הוא המליץ ​​TDI. גם להכות את הניהול התקין של שישה-אנדרס בקושי. "

בעיות הן משאבות שמן של 2.0 TDI מנועים. MOTOR-Talker Weejas מייעץ להחליף אותם עם קילומטראז 'גבוה בחשד. כאשר אוטומטית הוא מייעץ להחליף את השמן לאחר מקסימום של 60,000 קילומטרים.

תיבת הילוכים CVT שנקרא Multitronic שנראה פגיע עלול להתנגד עם הזמן להשקה. ברציפות משתנה אוטומטית מפעילה נוח שלו אבל לעיתים קרובות מתקשה עם אלקטרוניקה ומכניקה. Loulou123 כותב כי Multitronic בולט לעין יותר המיתוג או שידור ממיר: "זהו שילוב עם מומנט גבוה דיזל-טיפוסי, כאן החיים אינו בדרגה גבוהה". לכן: עדיף לבחור הילוכים ידניים.

מנוע טורבו בנזין כמו 2.0 TFSI להתבלט בגלל צריכת שמן גבוהה, כגון הבעלים מעשן תוצרת בית MOTOR-Talker כותב. מי אינו שולט מפלס השמן, מסכן את הנזק המשני יקר. עבור בנזין סליל הצתה פגום עלול לשבש את המנוע. מרווח שינוי שמן של 30,000 קילומטרים נראה קצת גבוה מדי. משתמשי MOTOR-TALK ממליצים במרווחים קצרים יותר. האם רצועת התזמון שומר על הבטיח 180,000 ק"מ, יכול להיות גם פקפק. על כלי רכב ישן, זה צריך להיות מוחלף טוב לפני.

כפי יציב ועמיד מיישם את 2.0 Saugbenziner עם 131 כ"ס - "אם אתה להתייחס אליו כמו שצריך, החלפת שמן שנתית עם 5W40 במקום 5W30 LONGLIFE עם רחבות מרווחי 30.000km," כותבת 1-6-3-4-2-5. בעלי העניין צריכים גם לפקוח עין על שרשרת התזמון. "את ALT 2.0 הוא מנוע נהדר כאשר שרשרת התזמון הוא שלם," כותב CanoEgal.

הנעה קדמית או כל גלגל? זה תלוי בשימוש - ואת הבחירה האוטומטית. הקווטרו להסתמך על טיפטרוניק והעמיד, הנע הקדמי על Multitronic הפגיע. אלא ההילוכים הידניים היא בחירה טובה: זה יכול להיות מהיר ומדויק להפוך ועושה עם קצת כוח מתחת למכסת המנוע הרבה כיף.

מי רוצה את זה ממש חם, בוחר את מנועי V8 ב S4 או RS4. ובכן רכב מתוחזק הוא אך לעתים רחוקות מאוד מוצע ועלות לפחות 14,000 הורה.

תוֹשֶׁבֶת

נדיר למצוא שילוב של: סדאן אאודי A4 נדיר למצוא שילוב של: מקור סדאן אאודי A4: אאודי

בקול רם דווח TÜV אאודי A4 B7 ומכה את עצמו טוב יותר מאשר המתחרים לפי גילאים. בשנת השעיות סרן, מערכת תאורת פליטה, רואי החשבון יש משמעותי פחות להתלונן על יותר מכוניות דומות. קצת יותר רגישים, אם כי לא רע דרמטי, פירים היגוי וכונן.

לשם כך, צריכים בעלי עניין לעקוב מקרוב אחר השעיות. Wishbones ולקשור מוט מסתיימים להכות החוצה לעתים קרובות, מוכר על ידי נוקשות ומתגלגלים בכבישים רעים - כמו עם יצרנים אחרים גם כן. לא רע, אבל מעצבן. רעשנים אותו subfloor חייב בהכרח להיות נזק ההשעיה. עם מודלי כל גלגל הכונן, הנושאת במרכז ציר המדחף יכולה לגרום לרעש. כאשר מואץ, הוא פועם אז הגחון משעמם.

המארז עובד בתצורת ייצור, מתוח אתלטים, הרבה יותר מדויק מאשר קודם. עם גלגלי 18- או 19 אינץ ', הספורטיביות ניתן להגדיל, אך נוחות הנסיעה סובלת. כנ"ל לגבי השעית ספורט או הורדה. כל אדם שמשתמש A4 כל יום, יוגש גם עם ההשעיה הסטנדרטית. מי אינו על קשיות אמיתית: מעדיף להתרחק הקופסות למטה העמוקות.

ציוד / אבטחה

אאודי-טיפוסי של הסדרה A4 מציעה כריות אוויר ובטיחות טובות, ו ESP. גם מיזוג אוויר ידני וחלונות חשמל תמיד הם על הלוח. כל שאר הציע אינגולשטדט ב רמות תקינות או ברשימת האפשרות הארוכה. הגרירה, אך גם אור החלון שבגג קסנון היו פופולריים בקרב מכוניות סטיישן. עם חבילת S קו A4 היה ספורטיבי. בנוסף היו חבילות אחרות כגון חבילת קומפורט עסקים, חבילת פלוס עיצוב או S-Line מתקדם.

סוף 2008 העבירו את פס ייצור B7 פולקסווגן מלא לספרד כדי לבנות את Exeo סיאט הזהה כמעט שם סוף 2008 העבירו את פס ייצור B7 פולקסווגן מלא לספרד שם כך Exeo סיאט הזהה כמעט לבנות מקור: Seat בתוך תקופת הבנייה של ארבע שנים, אאודי השתנה רק פרטים. אלה כוללים אמצע 2006 רדיו שונה, הנביא הקטן ועדשות מצב לבנות עבור S-Line חבילות ספורט. בשנת 2005, המודל המיוחד Edition DTM A4 הגיע עם 220 כ"ס על השוק.

מצב שוק / מחירים

מדהים: למרות אאודי A4 B7 נבנה סביב 800,000 פעמים היה, ישנם כמה מכוניות משומשות טובות. אולי סימן טוב: מי לנהוג, לשמור את זה. בשנת mobile.de יש רק 3800 כלי רכב. מזה יש לנו כרגע רק 1300 מכוניות קילומטראז 'של פחות מ 150,000 קילומטר auf.Kombis ידי ציון תחזוקת מדריך ישנם רק 360 פעמים, עם שידור ו sunroof ידניים לעשות רק 18 כלי רכב.

מסקנה / המלצה

אם אתה קורא את פורום B7 המלצות הנרחב של MOTOR-TALK.de דרך, היינו בוחר אחד Avant של 2006. כך או כמו 2.0 TDI עם 140 כ"ס או שואב אבק עם 2.0 131 נ.ב., כמתג יד. האם זה רק עולה לפחות 6000 יורו.

כמו מכונת מכירות נציג של אאודי A4 היה כמו B7, כמו עכשיו, רוב beliebt.Klar כי הזמין ביותר שיש רכב קילומטראז גבוה כמו מכונת מכירות נציג של אאודי A4 היה כמו B7, כמו עכשיו, רוב beliebt.Klar כי הזמין ביותר שיש רכב קילומטראז גבוהLike this post? Please share to your friends: