Q8 אאודי (2018): אב טיפוס, וידאו, המידע ראשון – אאודי Q7 בודק את הקופה על Nordschleife

רכב שטח גדול הוא לא מספיק: מעל Q7 אאודי מתחיל Q8 2018. Gets ממדים דומים, אבל הוא קלאסה ומודרני. פרטים של Erl המלך.

גודל Q7, אבל צורה חדשה: Q8 אאודי יתחיל 2018גודל Q7, אבל צורה חדשה: Q8 אאודי יתחיל 2018 מקור: SB-מדיה | סטפן Baldauf

Nurburgring - הוא אחיו טכני של Q7 אאודי. אם Q8 יתחיל בשנה הקרובה, היא מבוססת מתחת לסדין בתוקף הקרוב: רכבי שטח אאודי הגדולים הם על אותה הפלטפורמה ולקבל מגוון מנוע דומה. אפילו לא את הממדים ישתנו גדול. אף על פי כן, אאודי Q8 מקצה גבוה.

בקטע של רכבי שטח גדולים אתה לא יכול לעשות כסף רק על ידי גודלו. המופע BMW X5 ו- X6 ומרצדס עם קופת GLE ו GLE: פריצת עלות זנב נמרצת. הנה אאודי כדלקמן מאוחר - SUV קופה יש לא רחוק אינגולשטדט. עם Q8 אאודי מגיע ישירות בראש.

אאודי Q8: Erl המלך על Nordschleife

ייצוב רול סרן אחורי ישמש את Q8 אאודי ייצוב רול סרן אחורי הם Q8 אאודי משמשים מקור: SB-מדיה | סטפן Baldauf זמן זה לא יהיה עד לבכורה. 2015 הודיעה אאודי יו"ר רופרט שטדלר לראשונה Q8 רשמית. המחקר הראשון חנה בחודש ינואר 2017 את הצגת המכוניות בדטרויט. מאז אפריל 2017 הודיע ​​כי מודל SUV העליון בעתיד ייבנה בברטיסלבה - במקביל Q7. אבטיפוסים כבר על הכביש. הדבר היחיד שחסר הוא ההשקה. אשר מתוכנן עבור 2018

נכון לעכשיו, אאודי בדק את Q8 על Nürburgring-Nordschleife. וידאו מהזירה מציג: כוננים קלסיים להישאר נושא ברור. בשנת שר היער דיזל משתמשת שישה צילינדרים. אין plug-in היברידי, אך היא חסרה את דש מילוי דלק בצד הגוף השמאלי. כיום מנועי התאמה בתכנית אאודי לעשות 218, 272 (Q7) או 286 כ"ס (A8). Q8 יכנס בקצה העליון של סולם זה.

המכניקה של Q7, הטכנולוגיה החדשה צפויה מן A8. ב סדאן אאודי הציג מערכת חשמל 48 וולט וגנרטורים Starter החגורה הראשיים. מערכות אלה מאפשרות הבראה להתייעלות הפעלה מחדש מהר יותר של combustor. ולכן הוא בדרך כלל שקט ולכן חוסך דלק. הטכניקה קבלה לטווח ארוך כל הסדרה, Q8 צריך להתחיל.

פחות משישה צילינדרים אינו משמש SUV השיא לפחות באירופה אאודי. דיזל V8 יכול להתחיל ב SQ8, דיזל התוספת ב Q8 E-טרון. בנזין הם בעלי עניין מיוחד לאסיה וארה"ב. W12 מן A8 משתלב המארז. גרידא כוננים חשמליים אינו מתכנן Q8 אאודי. זהו צעד מתחת אאודי E-Tron Quattro (גם מ 2018).

חלונות ללא מסגרת וגג משופע

חלון אחורי שטוח, חלונות הנטולה: רכב שטח משחק קופה חלון אחורי שטוח, חלונות הנטולה: רכב שטח משחקת מקור קופה: SB-מדיה | סטפן Baldauf הגבול עם Q7, אאודי ושוב מעל הגוף והטכנולוגיה. מבחינה ויזואלית, Q7 הוא לסמן בבירור. הוא מקבל חלון שטוח אחורי ופנסים נפרדים. בנוסף, חלונות נטולת שלד וכן קו גג משופע ניתן לראות בחלק Erl המלך. קונספט Q8 המחקר כבר הודיע ​​על עיצוב הגריל החדש.

בפנים, Q8 יתבסס על A8. אומר: מושבים בודדים בחלק האחורי, מתגים וכפתורים קטנים בתא הטייס. לשם כך, מסכי מגע רבים ומציג גדול. שליטה קולית משופרת בבינה מלאכותית כדי להקל על הכניסה.

בשנת פקק תנועה בכביש, רכב השטח תוכל לנוע באופן אוטומטי ברגע שהיא מאפשרת מחוקקת. לקבלת מותקן כי קולי אאודי וחיישנים מכ"ם, מצלמות וסורק לייזר. רמת אוטונומיות 3 מתחיל ב A8, אשר פועל Q8. מסלול ועוזרי מרחק (אוטונומית רמה 2) כבר מזמן רצויים, במיוחד בכיתה זו.

אנו מצפים מחיר בסיס של כ 70,000 יורו. לכן Q8 יעלה על 10,000 יורו גבוה אחד מאשר Q7, אך הרבה מתחת A8 (מ 90,600 יורו). ברשימת האפשרויות, את המרחק בין רכבי השטח גדל.

מעכשיו, אנו שולחים חדשים כמיטב יכולתנו פעם ביום באמצעות WhatsApp ו- Insta. נשמע טוב? ואז לקרוא כאן איך אתה יכול לרשום. זה לוקח רק 2 דקות.Like this post? Please share to your friends: