כבלי התנעה: העובי מה שחשוב – אז זה עובד עם תחילת הקפיצה

אם הסוללה שואגת בחורף במזג האוויר קר מאוד, קופץ במקרה הגרוע, המכונית nichbt יותר. אז רק עוזר להתניע.

כבלי התנעה לא צריכים להיות קטנים מדי בקוטרכבלי בוסטרים לא צריכים להיות קטנים מדי בקוטר מקור: DPA / תמונה אליאנס

ברלין - האיברים עד ממסר סטרטר רק klackert. בחורף, סוללות בקביעות לעשות רפוי. זה בדרך כלל קורה בגלל אחסון האנרגיה מאבד הפחתת טמפרטורות במעלה כוח רב: עומדת מינוס עשר מעלות צלזיוס אפילו 65 אחוז של כוח בפועל הזמין, אז יש ב מינוס 20 מעלות בלבד 50 אחוז. ואז, כאשר שום דבר לא עובד, זה הזמן להתחיל.

אבל לא כל סט כבל עובד עם כל מנוע. בהתאם כוח קיבולת מנוע, או ליתר דיוק גודל וקיבולת הסוללה סעיף צלב הכבל חייב להיות מתוכנן כראוי. זה חייב להיות גדול מספיק כדי שהכבל לא לחמם יותר מדי בהתחלה.

אירופה המועדון האוטומטית (ACE) ממליצה על מנועי בנזין קטנים עם תזוזה קטנה חתך של 20 כ מילימטרים רבועים. עבור מנוע בנזין 2.0 ליטר דיזל עם עד שלושה ליטרים של ACE ממליץ חתך של לפחות 25 מילימטרים רבועים, אם הקו מורכב נחושת. In a כבל אלומיניום לפחות 40 מילימטרים רבועים מומלץ. עבור מנועי דיזל עם יותר קיבולת שלושה ליטרים, זה צריך להיות 35 (נחושת) או 55 מילימטרים רבועים (אלומיניום).

בחנויות חומרה ואביזרים לרכב כבלים עם 16 מ"מ חתך מרובע מוצעים. בצד הבטוח הם לנהגים שמנהלי כבלי ההתנעה שלהם עם חתך נאות בתא המטען עם זה. ההבדל במחיר הוא בדרך כלל רק עשרה יורו. הרבה הוא כבל 16er סביב 17 יורו, יש את הגירסה 25er עבור 25 יורו ואת המודל 35er עבור 50 יורו. הכבלים צריך בסטנדרטים DIN 72,551, 72,553 או ISO תקן 6722-1 לעמוד ולשאת סימן בטיחות GS.

אז לעבוד תחילת הקפיצה

אם כבלי התאמת המגשר בתא המטען, המגשר לא קשה. הסוללות, אשר מחוברות אחד עם השני חייבות להיות מתח הזהה: עבור מכוניות ואופנועים כי הוא, בדרך כלל שתים עשרה וולט, למעט כמה מכוניות וינטאג ישנות מאוד.

עם מרחק קטן, הרכבים חונים זה לצד זה או זה לזה, איש קשר של הגוף אסור להתבצע. השורה עבור הקטבים החיוביים היא בדרך כלל אדומה, שחורה על מוט קרקע שלילי, תקועה בשני קצותיו פלייר עבור מצורף לקטבי הסוללה. לפעמים הסוללה אינה נמצאת מיוחד המנוע בתא המטען. אודות בסיסי Jumpstart, לוחיות דקות בתא המנוע, צבת סוודרי כבלים עדיין יכולים לחבר אותו לשם.

היא עם מנוע פעל המכוניות התורמות ראשית החוט האדום הדק לשני קטבים חיוביים. הנהג ואז מחבר את הקוטב השלילי של המתקן עם מהדק שחור של הכבל. לאחר מכן הוא מביא את הקצה השני המסוף השחור לחלק מתכת או מוט קרקע של המנוע של כלי נכים. במידת האפשר, הקוטב השלילי אינו מוחל על סוללה ריקה, כי ככל הנראה על ידי ניצוצות לברוח גזים יכולים להצית.

אם כל השאר נכשל, סוללה חדשה חייבת להימצא

עם מהירות מוגברת מעט של מנוע הפועל של כלי הנכים להתחיל את רכבו. המתנע פונה עדיין לא יודע את החיבורים צריך להיבדק שוב. סובבו את המתנע ולהתניע, צריכים כלי נכים צרכנים חשמליים חזקים כגון תנור או אוהד חלון אחורי לעבור על. כתוצאה מכך, כל הארעיים מהמגעים כאשר הסרה להימנע שאחרת להזיק יחידות שליטה.

לאחר שהמנוע של הריצה התקועה, מסופי השחורה ניתן להסיר ברצף, ואז לסגור את עומסי חשמל החזקים ולאחר מכן להסיר את המסוף האדום.

כך שסוללת משהו הכוחות שוב, צריכים לנהגים כבר לנהוג מתון למהירויות גבוהות לעשות, אז למחרת בבוקר אינו מאיים באותו הליך. אם זה קורה, סוללה חדשה נדרשת. רק לאחר מכן מגן עצבי חורף לצמיתות.

מקור: DPALike this post? Please share to your friends: