סקודה Kodiaq GT קופה על בסיס Kodiaq – סקודה מחפש קיבולת עבור קופת SUV

סין מקבלת את זה, אירופה היתה אוהבת את זה: 2018 מספק סקודה קופה המבוססת על לפני SUV Kodiaq. עבורנו, מדובר כאשר סקודה יכול לגרוף קיבולת לבנייה.

סקודה מחקר Vision-E: המודל החשמלי היא התייחסות קצת יותר עדינה לעיצוב של גרסת הקופה של סקודה Kodiaqסקודה מחקר Vision-E: המודל החשמלי היא התייחסות קצת יותר עדינה לעיצוב של גרסת הקופה של סקודה Kodiaq מקור: סקודה

מלאדה בולסלאב - מגיע פיתח כמעט מוכן גרסת קופה של סקודה Kodiaq גם לנו? עד כה ברור: המכונית כי להיות עגול 4.75 מטר ו Kodiaq GT הוא חם, עושה את הופעת הבכורה שלה ב 2018 בסין. לקוחות באירופה הם גם בהחלט מעוניינים מכונית כזו, המגזין הבריטי "Autocar" עכשיו מצטט את מנכ"ל סקודה ברנד המאייר.

אבל, מוסיף מאייר: זה עדיין יהיה מתלבט אם כושר הייצור מספיק בקבוצת פולקסווגן, להציע את קופת סקודה Kodiaq באירופה. עם זאת, הוא היה אופטימי כי אנחנו יכולים למצוא "כמה קיבולת בתוך הקבוצה".

הרקע: סקודה מפעילה שני מפעלים המכונית בצ'כיה, הן בעבודה להפסיק. SUV מיוצר המותג ב Kvasiny, יש להפעיל לצד Kodiaq הסופרב, סיאט אטסה ואת סקודה Karoq מפס. עבור דגם נוסף יהיה שם כדי תכנון הנוכחי, אין מקום.

ברור מעל הסופרב

דגמי סקודה עבור מערב אירופה אינם מיובאים עדיין. רק צמח שאינו צ'כיה: סלובקיה נוצרה עבור סקודה, פולקסווגן וסיאט של Citigo / מעלה / Mii. בהודו, רוסיה וסין סקודה מיוצרות עבור שווקים מקומיים.

בהחלט מתקבל על הדעת לייבא רק GT Kodiaq גדול מאחת המדינות הללו. אחרי הכל, קופת Kodiaq תהיה הטופ מודל של סקודה, היה מיון במחיר הרבה מעל הסופרב. אם הלקוחות משלמים מחירים כאלה עבור סקודה? זה יהיה ניסוי פתוח.

שמועות כי סקודה מחפשת כושר ייצור מחוץ הצמחים האירופיים של קבוצת פולקסווגן, כבר בסביבה עוד. זמין בעיקר בגרמניה: החל מאוקטובר 2017 דיווחה התקשורת הצ'כית: תכנון פולקסווגן להעביר הסופרב מן Kvasiny צ'כיה הצמח פאסאט אמדן. זה היה ליצור מקום קופה Kodiaq צ'כיה - אלא גם לפגוע תמחיר הסופרב.

מקור: AutocarLike this post? Please share to your friends: