הגרוטאות – ב סימטריה במראה של אולם התצוגה

תחילת חייו של מכונית היא גדולה, צבעונית וצעקנית. פרסומות, נשים יפות עם מעט מזון או סתם המשפחה הקלסית עם אמא, אבא, ילד, מי לוקח את המכונית החדשה שלהם בקבלה. שגם המשפחה ואת מכירת רכבים המשפחה נעשים נדירים יותר ויותר. אוקיי, עוד נושא ליום אחר.

 

אבל לדברים האלה וזה לא צריך ללכת. אין מוכר חייכן, אין PDC ו DPF. לא בשמחת ילדים קורנים להשתובב דרך המכונית החדשה, אין ריח של עור חדש. אין ארמונות זכוכית יפה, מנועים חזקים ומזנון נקניק חם עם מסירת חוברת ידידותית. אין freebies, הזמנות לבדוק כונן וקיצורי סוג נסתר.

 

בלוג זה מוביל אותם לשום מקום. שום דבר.

 

בלוג זה מוביל אל מחוץ לעיר. הוא מצטט פדרלי ובכבישים. ברחובות צדדיים מאדים עם שמות חשובים שנשמעו או סתם סתומה. לא סטה למקומות שאליהם ערבויות כלפי המשפחה הנ"ל. בכל מקום שבו אחד נוסע במהירות להתהפך והיא לא תופסים, קל וחומר רוצה תופסים את.

 

איפה לא נחמד מר פלוני בתביעה קובעת את עמוד השדרה המותני והסביר אבל הגדלים בינות לקוצים מתחת לגדר ואת הצמיגים מאבדים בהדרגה את האוויר שלהם. איפשהו בין או באחד מהאזורים התעשייתיים אלה שקיימים על כל ולחפש אותו בכל מקום.

 

איפה אתה מוצא B Corsa 45HP עם צבע שחיקה ודהוי שלטו למכירה. נדחק בין כמה פחי אשפה וחביות שמן ריקים, כאילו שמעולם לא הייתה מכונית חדשה שאליה מישהו היה מאושר. איפה האצנים לחיות עם קשתות הגלגל נשחק. בכל מקום אדמות האבות gewienerter גאווה כשהוא נצרך קל KM 150 או 200,000.

 

וכמובן, סוף כל הדברים. הגרוטאות. בין אם גדול או קטן, כמו האיש בבית הקברות, ולכן בסופו של דבר יש בשלב מסוים אחד פעמים בכל מכונית. זה מציב יש צורך לחקור ולהביע הן כלי רכב בעלי עניין מיוחד, כי אחרת אתה אף פעם לא מסתכל ולשקול.

 

מאזדה 626, אופל Tigra, פורד סיירה ומיקוד עם פנסים דהויים. טויוטה Tercel אז אתה עדיין יכול למצוא אותו וטויוטה קורולה. גיבורים עתיקים מימים עברו. מרצדס, BMW, אלא פשוט מוכרחים, אבל תוכלו למצוא גם במקומות אחרים. מאז אתם מחפשים מכוניות כאלה, אחרי סדין גדול מכוניות חדשות מצבו. אנא עובר, בשבילך אין מה לראות כאן.

 

אבל מי שמעז להיכנס לשורות האחוריות של zugewuchertsten מטרים מכוניות משומשות, רק אחד קרוון E Kadett האחרון למצוא. מי מהדורת KA לופטהנזה לוקחת באומץ כדי להרגיש את החלודה ב האדנים, מי נותן את הטכס האחרון R19 ölsiffenden או מי יודע מה ההבדל בין 92 ו -95 פיאסטה. זה המקום.

 

וגם במובן זה צריך גם לא להיות המקום עבור מדריכי קנייה הגדולים שאתה מקבל במקום אחר. זהו יותר בכ הבעיה הקטנה בין. קליפר כבר לא יכול גרידא להתבטא, האינדיקטורים לא רוצים לאבד וכל דבר אחר שיתבצעו בעיות תחזוקה עבור הסדנות המודרניות פשוט כבר זמן רב מדי רע. אף מכונית לא צריכה למות רק בגלל בורג לא יכול להיפתר או חלק חלופי ניתן לגילוי.

 

So. מי שמעוניין לחקור את העולם של גוון הרכב. מי זוחל על קברות המכונית לאובייקט השחיטה האחרון, אשר אינו חושש בוצה שמנה, מים מליחים קירור, תלוי שמי פנסים עיוורים. הוא צריך למצוא בפורום ואנשים בעלי דעות דומות כאן.

 

Paint נקבות, קוני מכונית חדשים, נשים וגברים של קיצורי הסוג הנסתרים, אנשים עם פחד של לכלוך ופסולת, ואת כולם יוכלו למצוא עכשיו או מאוחר יותר את מזלם. בשבילך יש מספיק עיתונים, פורומים, מחלקות, פגישות ומועדונים. זה כאן הוא הפינה של מה שאתה ובאופן כללי לא מגניב.Like this post? Please share to your friends: