יתרונות וחסרונות של צמיג RUNFLAT

הפעילו-שטוח צמיגים ממשיכים למרות הפסד אוויר אפשרי

 

תקר תוך כדי נהיגה הוא סיוט עבור נהגים רבים. "למרבה המזל, מקרים כאלה מופיעים לעיתים נדירות," אמר מומחה צמיג ÖAMTC פרידריך Eppel. "במקרה של תאונה, א 'חבטה', מה שנקרא 'ריצה שטוח צמיגים' למתן את השלכות מכריעות." Runflat כלומר יכולת הריצה נשמרת למרות הדפלציה מוחלטת. הדפנות המחוזקים של הצמיג לאפשר "ומחניק" נסיעה של לפחות 80 קילומטר, במהירות מירבית של 80 קילומטר / h. כדי לעשות את זה בעיקר כדי הסדנא הקרוב.

 

בעבר צמיגי ריצה שטוח היו רק עבור עיצובי הרכב הזה. עם ההתפתחויות האחרונות החל להציע את הצמיגים המחוזקים עבור כל כלי הרכב האחרים. נבדק כחלק מבחן זה על "צמיגי ביקוש החלפה" פולקסווגן גולף בממד 225/45 R17 91 W ברידג הם דוגמא.

 

מחיר:

 

גרסות Run-שטוח הן לפעמים יותר יקרות מאשר צמיגים קונבנציונליים. "זה יכול לגרום לרכב צרכנים שמגיעים סטנדרטי עם צמיגי קיץ-שטוח ריצה, להיות מצויד עם צמיגי חורף קונבנציונליים וללא יתרונות הבטיחות של צמיגים שטוחים בטווח בחודשי החורף. בעייתי בגלל מכוניות כאלה בדרך כלל אין מערכת דקירות אחרת שהיו במטוס, ובכך עשוי לבוא במקרה של תקלה במצבים קריטיים, "מסביר מומחה ÖAMTC. "יש לקוות כי הימצאות בשוק גבוהה של הגירסות-שטוח בטווח של ההבדל במחיר הוא קטן ולכן עליות הקבלה."

 

למידע נוסף על המוצרים שנבדקו וכל הבדיקות של ÖAMTC זמין בכתובת הקישור: ריצה שטוח צמיגי השוואת ÖAMTC - התוצאות בפירוט: http://autoleben.wordpress.com/.../

 

 

ומה אתה חושב על הצמיגים?Like this post? Please share to your friends: