פולקסווגן Tiguan 2 2016: מנועים, נתונים טכניים, תמונות – The-טוארג המיני החדש מבית פולקסווגן

פולקסווגן בבית רש"ת מכונית חדשה לגמרי: את Tiguan 2 הוא גדול יותר, קל יותר, מהיר יותר ויפה. רק את השם ואת הקרוואן להישאר מן הקודמת.

הדור השני Tiguan רכב השטח יתחיל באפריל 2016הדור השני Tiguan רכב השטח יתחיל באפריל 2016 מקור: פולקסווגן

פרנקפורט - The Tiguan הוא אמריקנית. זה נשאר עבור מנועים קטנים מודולריים הקבוצה. מבחינה ויזואלית, גבוה הרגל-פולקסווגן צומחת אך SUV בארה"ב. בדור השני שלה של Tiguan 2 שישה ס"מ (4.49 מ ') ושלושה סנטימטרים רחב (1.84 מ') הוא. הוא גם נושא את עבודת הגוף של מחקר בארה"ב: קווים אחוריים וצד נגזר במידה רבה מן GTE קופת הצלב.

פולקסווגן Tiguan 2 בגרסה מחוץ לכביש: זווית הגישה עולה ל 25.6 מעלות פולקסווגן Tiguan 2 בגרסה מחוץ לכביש: זווית הגישה עולה ל מקור 25.6 מעלות: פולקסווגן המטרה היא ברורה: פולקסווגן חייב להיות בארצות הברית מוצלח יותר. לכן, Tiguan XL בעוד שנים יתחיל באמריקה (וסין) עם לשורת מושבים שלישית. פולקסווגן השקיעו עבור בדולרים ממיליארד Tiguan ארה"ב צמח מקסיקני פואבלה. יש, 500 Tiguan עבור אמריקה להיבנות ליום.

פולקסווגן Tiguan 2: שמונה מנועים וגרסה מחוץ לכביש

אחרי גרמניה, Tiguan מגיע עם חמישה מושבים. כמו קודם, יש לו רמה לקצץ משלה עבור נהיגה מחוץ לכביש. "חזית מחוץ לכביש לסיים" מגדיל את זווית הגישה של 18.3 כדי 25.6 מעלות. זווית של זוויות יציאת רמפה נמדדו בכל הגירסות (ללא הורדה) 24.7 מעלות. לשם השוואה, Tiguan הנוכחי החבילה "אתלטיקה קלה" מגדיל את זווית השיפוע הטבעי של 18 עד 28 מעלות.

מרווח הגחון של Tiguan החדש עולה 19 כדי 20 סנטימטרים. עדיין טעינת קצה גג לשבת עמוק יותר מקודמו. בסיס גלגלים ארוך יוצר מרחב פנים יותר: יש לנוסעים מאחור כמה סנטימטרים יותר מרחב בברכיים; תא המטען גדל 470-1510 כדי 615-1655 ליטר.

מתחת למכסה המנוע, היא נשארת עם ארבעה צילינדרים עם הזרקה ישירה טורבו. בשוק השקה פולקסווגן Tiguan מציעה 2 עם ארבעה בנזין וארבעה מודלים דיזל:

השולים של Tiguan החדשה למדוד עד 20 אינץ ' השולים של Tiguan החדשה למדוד עד 20 אינץ 'מקור: פולקסווגן

  • 1.4 ליטר טורבו מנוע בנזין עם 125 נ.ב.
  • 1.4 ליטר טורבו מנוע בנזין עם 150 נ.ב.
  • 1.8 ליטר טורבו בנזין עם מנוע 180 כ"ס
  • 2.0 ליטר טורבו בנזין עם מנוע 220 כ"ס
  • 1.6 ליטר טורבו-דיזל 115 כ"ס
  • 2.0 ליטר טורבו-דיזל 150 כ"ס
  • 2.0 ליטר טורבו-דיזל 190 עם PS
  • 2.0 ליטר טורבו-דיזל מנוע עם 240 כ"ס

מידע מדויק על האצה, מהירות שיא וצריכת דלק פולקסווגן משתרע. בהשוואת Tiguan הנוכחי (מתיחת פן קטנות עם מנועי 6 אירו), אחוז עשרה החדש חסכונית בדלק נהיגה. מלבד המנועים הבסיסיים ישנם כל היחידות כסטנדרט חלקי עם Haldex 5-wheel drive.

מחקר: Tiguan GTE עם תאים סולריים

בטווח הארוך תהיה גרסת הפלאגין של Tiguan. באותו פולקסווגן רש"ת מראה את הכמעט מוחלטת: The Tiguan GTE קונספט רץ עם טכנולוגיה פאסאט ותאים סולריים נוספים. מנוע בנזין 1.4 ליטר (156 כ"ס) ומנוע חשמלי ביחד להרשות 218 כ"ס. עם 13 וואט של קיבולת הסוללה שהוא מתגלגל עד 50 ק"מ בלבד על חשמל. פאנל סולארי על הגג כדי ליצור מספיק חשמל כדי עד 500 טווח ק"מ בגרמניה בשנה. בדרום אירופה, לא אמור להיות 1000 קילומטר.

Tiguan GTE היא לנסוע עד 50 קילומטרים חשמליים Tiguan GTE לעד 50 קילומטרים מקור כונן חשמלית: פולקסוואגן למבחן משתמשת Tiguan GTE 1.9 ליטרים של דלק לכל 100 ק"מ. המנוע החשמלי יושב בית הפעמונים של שידור תאום-מצמד מתוקן. במקרה הטוב, את התוספת Tiguan מאיצה ב 8.1 שניות מאפס עד 100 ומפעיל 200 ק"מ / h מהר.

מערכות סיוע, תצוגה עילית, מד מהירות דיגיטלי

בתוך Tiguan 2, יש את כל המערכות שכבר מציעה פולקסווגן גולף פאסאט. סיטי בלם חירום, תצפית לסביבה עם זיהוי הולכי רגל, אזהרת סטיית מנתיב, שבע כריות אוויר והגנה להולכי רגל בשכונה כסטנדרט. מיזוג אוויר תלת אזור עם מסנן "ביוג'ן", מושבי עיסוי, הספידומטר דיגיטלית, תצוגה עילית, 360 מעלות מצלמת תשלום עלות בקרת שיוט אדפטיבית.

מערכות infotainment לשלב באמצעות Auto Android ו- Apple carplay עם סמארטפונים. מידע על תנועה, חניונים ותחנות דלק הוא באינטרנט Navi. ותאריכי סדנת אפליקציה חדשים הסכימו, מידע על מצב הרכב, להתקשר לשירות ההתמוטטות ומתחיל מחמם העזר.

Tiguan פולקסווגן חדש יתחיל בגרמניה ב 2016 אפריל עד אז, פולקסווגן מכר את הגרסה המעודכנת של המודל הנוכחי עם מנועי זרם ומערכות infotainment. אין פרטים במחיר של הדור השני. בטווח הארוך, קופת Tiguan פולקסווגן לעקוב.

פולקסווגן Tiguan Tiguan 1 ו 2 של השוואת מחיריםLike this post? Please share to your friends: