פולקסווגן Scirocco 3: סוף הפקה של 2017 – ביי, ביי, Scirocco

די, אך ללא הצלחה: את Scirocco כבר לא קיים. פולקסווגן מציג את הקופה הקומפקטית בשנית. מהדורה חדשה עם כונן חשמלי יכול לבוא בכל מקרה.

ביי, ביי, Scirocco: גולף הספורט יפוגביי, ביי, Scirocco: גולף הספורט יפוג

וולפסבורג - סיכם מעל. את VW Scirocco הולך ואוזל, עם הודעה. האסטרטגיה של הקבוצה עבור 2025 צופה להסיר מודלים מוצלחים ומיותר. זה התחיל עם גרסאות תלת הדלת של סיאט איביזה, פולקסווגן פולו. ועכשיו פן הרכב המלא הראשון.

על אתר פולקסווגן הוא תמציתי: "את Scirocco לא ניתן להזמין עם ציוד מותאם אישית. עם זאת, האם אתה מוכן, כלי רכב כבר פיק. רק לדבר סוחר פולקסווגן שלך או לבקר בחיפוש מכונית באינטרנט. " אפילו המניות הנותרות, אז זה נגמר עם רוקו.

קופה לא מוצלחת עם היסטוריה מעניינת

כל גלגל הכונן או מנעולי הפרש מכנה המוצעים פולקסווגן ב Scirocco לא כל גלגל הכונן או מנעולי הפרש מכאניים לא הציע Scirocco פולקסווגן במקרה זה, התכנית מאחורי Scirocco 3 יכולה לעלות גם. טכניקה מייצור בקנה מידה גדול, ארוזים צלחת יפה. אבל לא בסגנון של Alpine A110 או 4C אלפא, אך סטנדרטי פולקסווגן: די זהיר, קרוב מאוד גולף, עם הטייס של אאוס. אחרי הכל, את המראה היה חדש. וגם קצת אמיץ.

מושג זה עבד פעמים מוקדם מאוד. בשנת 1974, את Scirocco 1 התחיל עם ציוד גולף - עוד לפני המפרץ היה אי פעם על השוק. פולקסווגן מכרה יותר קופה מהמתוכנן. באופן קבוע klipste תג GTI בפאנל האחורי לפני הטופ מודל גולף היה כך ממש על הרחוב. דור 2 נותר על השוק מאשר קוראדו היה ארוך אלטרנטיבה מודרנית.

Scirocco 3 התחיל חזק. עם מנועים טורבו חזקים, סרן אחורי רחב מותנים צרים לקבל נתוני מכירות טובים. 16,000 עותקים נמכרו פולקסווגן ב 2009 בשוק המקומי - ככל טוארג, חיפושית ו שרן יחד. המחיר היה חם: עם כונן החזק שלה (200 כ"ס) עלות של יורו 25,500 Scirocco. גולף GTI (כמו של 2009, 210 כ"ס) היה 1150 יורו יותר יקר.

ואז זה התחיל להידרדר. בשנה השנייה פולקסווגן מכרה יותר 9000 Scirocco בגרמניה, השלישי לא 7000. דגמים מיוחדים גרסת R (265 כ"ס) ו צבעים ססגוניים לא עזרו. גולף 2012 קיבל פלטפורמה חדשה, Scirocco 2014 מתיחת פנים בלתי נראה.

לוח המחוונים מגיעים אאוס, המדידה מן החיפושית. תלות Scirocco היה ממש מחוץ לוח המחוונים מגיעים אאוס, מכשירים הנוספים מן החיפושית. תלות Scirocco היה ממש מחוץ

Scirocco 4 הוא מכונית חשמלית

בסופו של דבר, Scirocco נשאר נגזר גולף יקר, בדומה חיפושית. מבחינה טכנית קשור קשר הדוק, אולי מעט קריר. אך מוזנח מטופלים. פולקסווגן מתמקדת הנפח. הגולף זמין עם כל גלגל כונן (R גולף), מנעול מכני (Performance גולף GTI), כמו מכונית חשמלית (E-גולף) וכתוצאה התוספת היברידית (גולף GTE). Scirocco היה - טוב, כמו Scirocco.

עכשיו זה כבר נגמר עצמה. מודל 2018 יש לא יהיה Scirocco. אבל יש תקווה. פולקסווגן, מנהל טכנולוגיה ראשי פרנק וולש רמז כי הודעת דואר Scirocco יכול לבוא. בעוד כמה שנים. אבל כבר לא על פלטפורמת גולף: עבור מכוניות חשמליות פולקסווגן בונה בסיס משלה.Like this post? Please share to your friends: