Seat Leon Cupra R: Specjalny model z 310 KM – León Cupra zamyka w Zatoce

Power Plus dla najszybszych Leon Cupra R jak kompaktowy wynosi do 310 koni mechanicznych. 799 kopie mają być zbudowane, wszystkie z napędem na przednie koła i szczegóły węgla.

Seat Leon Cupra R: Specjalna edycja ograniczona produkowane 799 razySeat Leon Cupra R: Specjalna edycja ograniczona produkowane 799 razy Źródło: Seat

Weiterstadt - Nie, napęd na wszystkie koła nie jest rozwiązaniem. Najsilniejszy Seat Leon oferuje wyłącznie jako front zadrapania na: Cupra R Leon dostaje 2,0-litrowy czterocylindrowy silnik benzynowy z 310 KM. Przynajmniej dziesięć KM więcej niż top model. I wreszcie, jak VW Golf R i Audi S3. Do tej pory odbyło Seat szacunkiem dziesięć koni mechanicznych dystans.

Technicznie rzecz biorąc, nie byłoby cztery napędzane koła Seat wykonalne. To jest udowodnione przez siostrzane modele z tego samego podwozia i standardowym napędem na wszystkie koła. Ale to nie powinno być siedzenie prosto szybko, ale na torze wyścigowym. Jako ciężki pociąg koła może stać się wadą, mimo przewagi trakcyjnej.

Seat Leon Cupra R: 310 KM, napęd na przednie koła i blokady

Cupra R pobiera więcej mocy, zmienioną geometrię zawieszenia, nowe zawieszenie, hamulce Brembo strojenie i sportowy układ wydechowy Cupra R pobiera więcej mocy, zmienioną geometrię zawieszenia, nowej regulacji zawieszenia, hamulce Brembo i źródło wydechowy sportu: Seat Seat łączone w Cupra R jest obecnie najmocniejszy etap produkcji czterocylindrowy Grupy „EA 888” z podręcznika Sześciobiegową skrzynią biegów i mechaniczny Vorderachssperre. Alternatywnie producent kołnierzem do podwójnej transmisji sprzęgła - wersję teraz wyrzucić z sześciu biegów ( „DQ 250”). Ale wtedy moc spadnie do 300 KM.

Płatny, najszybsze okrążenia toru Nordschleife zawsze poszedł ręcznie rozdarty Compact. W związku z tym, najmniejsza z 799 kopii przełączy się automatyczne. Samochody dostać hamulce Brembo, sportowy układ wydechowy jest zmodyfikowany zawieszenie regulacyjną ( „DCC”) i zmienioną geometrię zawieszenia. Na szczycie włókna węglowego na spoilery.

Aby Seat Leon Cupra R następuje śladami golfa. Na 40-lecie GTI VW pokazał gorący specjalny model, przycięte do rekordu: Golf GTI Club Sport S prowadził bardzo podobny sprzęt i dodatkowe zmniejszenie masy ciała. jeździec fabryki Benny Leuchter umieścić na nowej najlepszy czas na Nordschleife z tego samochodu. VW Golf zbudowany 400 razy.

Czy Cupra R nadąża, Seat nie mówi. Dane jazdy dać Hiszpanom tylko na IAA we Frankfurcie znany.Like this post? Please share to your friends: