Toyota Hilux 2016: Prowadzenie raportu, testy i dane techniczne – The Hilux ma reputację do utrzymania

Od 48 lat, Toyota buduje pick-up Hilux, teraz ósma generacja przychodzi do Europy, aby kontynuować legendę niezniszczalnej wszechstronny. Mogą one?

Półtora roku po wprowadzeniu ósmym Toyota Hilux we wrześniu w końcu przychodzi do Europy. Inne rynki były po prostu ważniejsze. Udało nam się przenieść jeden z pierwszego nowego napędu lewa Hilux w Afryce PołudniowejPółtora roku po wprowadzeniu ósmym Toyota Hilux we wrześniu w końcu przychodzi do Europy. Inne rynki były po prostu ważniejsze. Udało nam się przenieść jeden z pierwszego nowego napędu lewa Hilux w Afryce Południowej Źródło: Jens Koch dla Toyoty

Windhoek / Namibia - Toyota Hilux jest często zwiastunem jako praktycznie niezniszczalne. Średniej wielkości pickup z Toyota, mówi deweloper Hiroki Nakajima, został zbudowany dla środowisk dziksza Europie. Wprowadzony w 1968 roku jako lekkiego samochodu dostawczego i od tego czasu zbudowano w sumie osiem pokoleń Hilux, niestety, nie tylko zmobilizować rolników, robotników leśnych lub operacji przedszkola.

Jego stabilność dokonał Toyota Hilux wcześnie Pojazd z wyboru dla rebeliantów piratów i wojska na całym świecie. Wojna między Libią a Czadem (1986-1987) był jednym zwany „Toyota War” w historii. Afganistan, Nikaragua, Somalia, Etiopia, Irak i Syria ostatni - łatwiejsze do pick-up Toyoty, zwinny, szybki i mocny, jest poszukiwanym sprzętu wojskowego w każdym miejscu kłopoty.

Na szczęście, są też ciche użytkowników, takich jak organizacje charytatywne, zespołów wyprawie i zwykłych ludzi, którzy mieszkają poza ausentwickelter systemów transportowych. Około 18 milionów sprzedanych egzemplarzy od Toyota 1968th

Renoma niezniszczalnym

redaktor MOTOR-TALK Björn Tolksdorf z nowym Toyota Hilux redaktor MOTOR-TALK Björn Tolksdorf z nowym Toyota Hilux Źródło: Jens Koch dla Toyoty

Co może wytrzymać ten samochód, brytyjski show „Top Gear” 2006 przetestowany z przymrużeniem oka. W dwóch odcinkach, zespół prowadzony przez Jeremy'ego Clarksona starał się uzyskać 18-letniego Hilux z 300.000 kilometrów na zegar złamał.

Udali się więc o drzewo, samochód pochowany w morzu, podpalili ją i wiele innych. Ale z pomocą jakiegoś oleju i klucza Toyota wskoczył zawsze ponownie.

Powrót do dzisiaj: produkowany w RPA ósmej generacji Hilux przychodzi we wrześniu 2016 roku w końcu do Europy. W innych częściach świata jest już sprzedawany kierownicą po prawej stronie. A ona ma reputację do utrzymania.

Na podstawowej zasadzie nie uległa zmianie. Korpus z pojedynczym, podwójnym lub dodatkowym kabinie siedzi na ramie drabinie wysoko nad ulicę, aby napęd na tylne koła i przestrzeni ładunkowej. Którego długość zależy od struktury kabiny. Napęd na wszystkie koła jest dostępny jako opcja.

Nowy Hilux, mówi Pan Nakajima, jeden nawet rozwinęła swoją legendarną niezawodność, z sztywniejszy i bardziej masywny leadframe jak również inne 120 punktów spawania. Zamykany napęd na cztery koła z możliwością redukcji zwiększa możliwości off-road.

Więcej komfortu i więcej technologii

Z tendencją SUV Toyota musiała odpowiedzieć, ponieważ (nie całkiem) nowe światło SUV kopać tradycyjnej pick-up niektórych klientów. Dlatego nowy Hilux był bardziej komfortowe i bezpieczniejsze. Ale robi to za Hilux? jak właściwej izolacji, utrzymuje hałas Nowo opracowany silnik wysokoprężny o pojemności 2,4 litra (150 KM), skuteczne z wnętrza hotelu. Komfort jazdy z „Comfort” miękkiej wersji skorygowanej jest niezwykłe dla napędu na tylne koła ze sztywną osią i liści sprężyny z tyłu.

Aparat z systemem na bazie Toyoty „Bezpieczeństwo Sense” z pasa ruchu, asystent zmianę systemów hamowania awaryjnego i rozpoznawania znaków drogowych jest jednak niewiele może zrobić w takich regionach jak południowej Afryce. utwardzonych dróg, nawet ze śladami, nie są prawie wszędzie. Pojazdy mają naprzód wirował dużo kurzu w powietrzu, kamera widzi nic tak.

Ponadto Gdzie jest elektronika, elektronika może złamać. System start-stop (400 euro) na pustyni jest nie tylko absurdalne, to również. Dobroczynne przeklinać już ponad szyby, słyszymy. Budynek Toyota z „Duty 4x4” wersją standardową. Na rynku europejskim, co najmniej gdzie najbliższego autoryzowanego centrum serwisowego nigdy nie jest daleko.

Nowoczesna elektronika, dobrze i dobre - ale do korzystania z zakurzonych stoki w Namibii, kamera-Based Nowoczesna elektronika, dobrze i dobre - ale do korzystania z zakurzonych stoki w Namibii, kamera-Based "Poczucie bezpieczeństwa"Komponenty niedużo Źródło: Jens Koch dla Toyoty

Duży diesel z 2017 roku

W krajach takich jak Namibia może być Zbiornik 80 litrów Europejski Hilux nawet nie wypełnić wahanie. Paliwo lokalny zawiera dużo siarki i może uszkodzić wrażliwą Euro 6 kontroli emisji. Nasza konsumpcja na stoku pustyni, piasku i gruzu: około 11 litrów na 100 km, w tych okolicznościach całkowicie odpowiednie. Zużycie paliwa (6,8 l / 100 km), czy nie.

Po przełączeniu na wszystkie koła działania siły są wyraźnie słyszalne na przednią oś. Dużą Hilux odstaje drogi wszędzie dobrze - tak długo, jak on ma wystarczająco dużo miejsca i przegląd kierowcy i rezerwy nerwowego. Hill Start Assist, redukcja i blokady są dostępne we wszystkich koła Hilux na pokładzie i ułatwiają manewrowanie między skałami i dziur w ziemi.

Od czasu do czasu chcieliśmy jeszcze większy moment obrotowy. To Toyota od 2017 do 2,8 litra oleju napędowego z ziemi Cruiser oferta. Nie dość przekonujące: Jeśli chcesz szybko przejść na niższy bieg na stoku i nie zna jego utworów przesunięcia w czasie snu, czasem kończy się w odwrotnej kolejności. Z uwagi na szybki Aisin sześciobiegowa automatyczna nie może się zdarzyć. Jeszcze inaczej, jest to najbardziej wygodny wybór, ale podjeżdża cenę w Niemczech co najmniej 38,270 euro.

Wnioski: Hilux jest nadal Hilux. 20 lat ma nowe i grubszą leadframe najmniej mówi Toyota - Także w dżungli lub na pustyni. Z wszystkich dostępnych w naszych elektroniki pierwszy świat pick-up jest dobra nawet pojazd styl życia. Każdy, kto chce korzystać z niego w sposób humanitarny, ale proszę w celach pokojowych, ale sięga do „obowiązek” wyposażenie i zrezygnuje z kamery wstecznej, ekran dotykowy lub automatycznej klimatyzacji. Następnie można wybrać drewno baobab słońce suszone z pustyni z tym pick-up w dowolnym momencie. Jak zawsze.

Toyota Hilux Specyfikacji

Najprostszy

 • Silnik: 2,4 litra czterocylindrowy napędowy
 • Moc 150 KM (110 kW)
 • Moment obrotowy: 400 nm b. 1600-2000 U / min
 • manualna sześciobiegowa: transmisja
 • 0-100 km / h: 13,2 s
 • Prędkość maksymalna: 175 kilometrów na godzinę
 • Zużycie: 6,8 l / 100 km
 • CO2: 178 g / km
 • Długość: 5,33 m
 • Szerokość: 1,80 m
 • Wysokość: 1,795 m
 • Rozstaw osi: 3085 m
 • masa własna: 1700 kg
 • uciąg: 3,200 kg
 • Kabina pojedyncza ciężarówka łóżko: 2,3 m x 1,645 m
 • Extra Cab ciężarówka łóżko: 1,81 m x 1,645 m
 • Podwójny wózek Kabina łóżko: 1,525 m x 1,645 m
 • Baza Cena: 24590 EUR
 • Otwarcie rynku: wrzesień 2016

automatyczny & na cztery koła

 • Skrzynia biegów: sześciobiegowa automatyczna konwerter momentu obrotowego
 • 0100 km / h: 12,8 s
 • Prędkość maksymalna: 170 kilometrów na godzinę
 • Zużycie: 7,8 l / 100 km (. 7,2 m Start / Stop)
 • CO2: 204 g / km (189 m Start / Stop).
 • masa własna: 2,095 kg
 • Baza Cena: 38270 EUR
 • Mart Start: wrzesień 2016
W terenie, wykorzystując obniżenie bariery przełączane także Bergan- i pomoc Hill Descent Control podczas manewrowania W terenie, wykorzystując obniżenie bariery przełączane także Bergan- i pomoc Hill Descent Control podczas manewrowaniaLike this post? Please share to your friends: