VW T-Roc SUV 2017 w przeglądzie: Fahrbericht, Cena, Silniki – Więc Gulf przenosi się do biodra i wysoce

VW tworzy wewnętrzną konkurencję. Kto jest Golf zbyt konserwatywny, które mogą teraz jeździć T-Roc. Ta sama technika (prawie) w tej samej cenie, ale chłodniej w wyglądzie. Jeśli podoba Ci SUV.

VW uczyni z T-Roc lukę poniżej SUV Tiguan. Cena i technologia, nowy model w dużej mierze odpowiada VW GolfVW uczyni z T-Roc lukę poniżej SUV Tiguan. Cena i technologia, nowy model w dużej mierze odpowiada VW Golf Źródło: mobile.de

Michael Specht

Tannisby - Kto powinien po prostu kupić je wszystkie? rzucać automaker małe SUV i crossover bez końca na rynek, przemysł wyraźnie widzi gigantyczny biznes. Oczekuje się, że na całym świecie wzrośnie z 6,4 mln obecnie do 10,3 mln sztuk - rok. Europa jest kluczowym rynkiem obok Chin. Kia Stonic, Hyundai Kona, Seat Arona, Opel Crossland X - wszystko nadzieję, że ciasto jest zawsze ogromna. Nawet Volkswagen, nie tym razem jako późno gafa chce grać z T-Roc.

Wielkość i dynamika Tiguan pozostawia lukę w dół na producenta z Wolfsburga. Który obejmie T-Roc. W listopadzie Golf SUV trafi do sprzedaży. Konstrukcja przyszedł coupé-lubią niż Tiguan. Zwrócił uwagę przede wszystkim na ruch bioder w tylnym błotniku. Ponadto, T-roc działa nie tak duszno jak nieco przestarzałym Golf, które są obecnie sprzedawane w siódmym pokoleniu.

Jeśli VW może powodować zamieszanie z T-Roc? W segmencie małych i malutkiego SUV jest zawsze pełne Jeśli VW może powodować zamieszanie z T-Roc? W segmencie małych i malutkiego SUV jest zawsze pełne źródło: mobile.de The 4,23-metrową T-Roc, platformy MQB dzieloną z wieloma innymi produktami Grupy VW. Tak że jego dyski są w dużej mierze określone. Wynoszą one od 1,0 litrowy trzycylindrowy lub 2,0-litrowy czterocylindrowy i 115 do 190 KM. Wszystkie silniki są bezpośrednimi jednostki wtrysku z turbodoładowaniem. Na życzenie istnieje siedem-biegowa DSG skrzynia biegów i napęd na wszystkie koła (standard w najlepszych wersjach).

Silnik objętość w T-ROC jest prawdopodobne, że nowo opracowane 1,5 litra TSI o dezaktywacji cylindra są (150 KM). Na naszej pierwszej jazdy próbnej nie był gotowy, tylko Volkswagen miał Dwulitrowy silnik benzynowy turbo z 190 KM go. To dużo wydajność w klasie kompaktowej. Jasne, że zawiesza się bardzo dobrze na gazie. Maksymalny moment obrotowy (320 nm) mierzy się już przy 1500 U / min wcześniej niż zarządza napędowy dwóch litrów.

Więc idzie T-Roc

Nie tylko silnik przekonany. T-Roc spoczywa w sobie, nie rozprzestrzenia się kłopotów. Ogólna koordynacja pasuje. Bezpośredni układ kierowniczy, sztywne ciało, niski poziom hałasu toczenia, dobre miejsce siedzące. Ponadto, wielki podwozia, które jest naprężone, a dokładnie przez krzywe, ale pozostaje wystarczająco wygodny w kierunku wzdłużnym. Właściwie można powiedzieć, że T-Roc jeździ jak Golf. Wystarczy, że siedzą nieco wyżej w niego i lżejszy i wysiada.

na tylne siedzenie to dziwne powiedzieć, węższy niż raz w mniejszym Seat Arona. Dorośli pochodzą z kolanami lekko przeciwko przednich oparciach foteli. Bagażnik jest większy niż w Zatoce. 445 litrów VW jako objętość netto. być może zacząć bardziej z przestrzeni ładunkowej: Mierzy 99 x 78 centymetrów. Istnieje jednak niewielka wewnętrzny parapet trzech centymetrów. Jeśli mieszkaniu oparcia, pojemność wzrasta do 1290 litrów.

Kolorowe i on-line: VW próbował w młodości

Ile chce zająć się młodą generację Volkswagena z T-Roc, pokazuje między innymi, Dwukolorowe optyka przez kontrastowym dachem. Możliwe są cztery odcienie w połączeniu z jedenastu kolorach nadwozia, dwa poziomy wyposażenia (Style i Sport) oraz różnych farb dekoracyjnych.

VW T-Roc: Cockpit VW T-Roc: Source kokpicie: mobile.de Mini rozpoczął ten sposób czas, nawet Opel był tam wcześnie. Dziś, kilkanaście marki działają tę koncepcję. Również do młodych odbiorców kierowanych porty USB, gniazda dla smartfonów ładowanie indukcyjne, wirtualny kokpit, różne usługi online (Ceny paliw, parking, pogoda, ruch) i aplikacje, jak ona Łączność standardy Lustro link, Apple carplay i Adroid samochód. Nie wspominając już o nagłośnienie 8-kanałowy z 300 watów od producenta uderzeń amerykańskich.

Obecnie na czele w swoim segmencie T-Roc jeździ na ten temat Systemy wspomagania. Żaden konkurent może być rozbudowany do 13 pomocników elektronicznych lub ma przedni Assist z funkcją rozpoznawania pieszych oraz Miasto hamowania awaryjnego i Lane Assist jako standardowe wyposażenie. Kto chce mieć pełny program, oczywiście, napędza ceny T-Roc luźno nad znakiem 30.000 euro. Podstawa zaczyna się na 20,390 euro. Istnieje 115 KM, trzycylindrowy i sześć ręczne przekładnie.

Do pochodnej SUV, takich jak ten, T-Roc zawsze kradnie tak podejrzenie, że grupy w porównaniu do normalnego samochodu (tutaj Golf) jak oderwanie. Zgodnie z mottem: w tej samej cenie produkcji, samych dysków, tej samej wielkości, ale styl życia opłatą. Produkt VW sporu za Głośnik Hannes Vogelmann. „T-Roc porusza się na tym samym poziomie, co w wydajności i wyposażenia porównywalne pod względem golfa.” To zaskoczony perspektywy, ale szczęśliwy.

VW T-Roc 2.0 TSI: Dane techniczne

 • Model: 2.0 TSI
 • Silnik: 2,0 litra benzyny czterocylindrowy
 • Moc: 190 KM (140 kW) przy 4180 do 6000 U / min
 • Moment obrotowy 320 Nm przy 1500 do 4180 U / min
 • Skrzynia biegów: 7-biegowa DSG, napęd na cztery koła
 • 0100 km / h: 7,2 s
 • Prędkość maksymalna: 216 kilometrów na godzinę
 • Zużycie: 6,7 l / 100 km
 • CO2: 152 g / km
 • Długość: 4,234 m
 • Szerokość: 1,819 m
 • Wysokość: 1,573 m
 • masa własna: 1,495 kg
 • Pnia: 445-1290 l
 • Cena: podstawa: od 20.390 Euro, test samochodu: 30,800 euro
 • Otwarcie rynku: listopad 2017

Od tej pory możemy wysłać nasze najlepsze wieści raz dziennie poprzez Whatsapp i Insta. Brzmi dobrze? Następnie przeczytać tutaj, jak można się zarejestrować. To zajmuje tylko 2 minuty.Like this post? Please share to your friends: