Złomowisku – w lustrzanej symetrii salonie

Początek życia samochodu jest duże, kolorowe i krzykliwe. Reklamy, piękne kobiety z małym jedzenia lub po prostu klasycznej rodziny z matka, ojciec, dziecko, którzy ich nowy samochód w recepcji. Że zarówno rodzina i kupno samochodu rodziny stają się coraz rzadsze. Dobrze, inny temat na inny dzień.

 

Ale do tych rzeczy nie powinno iść. Nie sprzedający szczerząc nie PDC i DPF. Nie promieniujące radością dzieci broić przez nowego samochodu, bez zapachu nowej skóry. Brak piękne pałace szkło, mocne silniki i gorąca kiełbasa bufetowe z przyjazną broszura przekazania. Brak gratisy, zaproszenia do testowania dysku i tajemnicze skróty typu.

 

Ten blog prowadzi ich nigdzie. Absolutnie nic.

 

Ten blog prowadzi z miasta. Przytacza federalny i arterie. Błotniste ulice boczne z ważnych brzmiących lub po prostu tajemniczych nazwach. nie zeszli do miejsc, do których powyższe gwarancje wobec rodziny. Wszędzie tam, gdzie jedzie się szybko odwrócić, a ona nie dostrzega, nie mówiąc już chcą postrzegać.

 

Gdzie nie miły Pan Kowalski w kolorze ustawia kręgosłup lędźwiowy i wyjaśnił, ale które rosną przez osty pod ogrodzeniem i opony stopniowo tracą powietrze. Gdzieś pomiędzy lub w jednym z tych obszarów przemysłowych, które istnieją na wszystkich i wszędzie wyglądają tak samo.

 

Gdzie można znaleźć 45HP Corsa B farbą łuszczenia i wyblakły znak sprzedaży. Ściśnięte pomiędzy kilka śmietników i pustych beczek po oleju, jak gdyby nigdy nie był nowy samochód, do którego ktoś był szczęśliwy. Gdzie sprinterzy żyć z nadkolami utrudniony. Gdziekolwiek ziemie Papas gewienerter dumę, kiedy strawił 150 lub 200.000 KM.

 

I oczywiście, koniec wszystkich rzeczy. Rupieciarni. Czy duże czy małe, jak człowiek na cmentarzu, więc kończy się tam w pewnym momencie jeden razy każdego samochodu. Stawia to konieczne jest zbadanie i wyrażenie są pojazdy o szczególnym znaczeniu, że nigdy inaczej przyjrzeć i rozważyć.

 

Mazda 626, Opel Tigra, Ford Sierra i ostrości z wyblakłymi reflektory. Toyota Tercel, dzięki czemu można go do Toyota Corolla i nadal znaleźć. Starych bohaterów z dawno temu. Mercedes, BMW, chyba że absolutnie musi, ale można również znaleźć gdzie indziej. Od szukasz takich samochodów po wspaniałej blachy i samochodów nowych warunkach. Proszę porusza się, dla ciebie nie ma nic do oglądania.

 

Ale kto odważy się wejść w tylnych rzędach zugewuchertsten używanych samochodów stoczni, tylko jeden z ostatnich Kadett E Caravan do znalezienia. Kto Ka Edition Lufthansa dzielnie trwa poczuć rdzy na progach, który daje ostatnie namaszczenie do ölsiffenden R19 lub kto zna różnicę między '92 a '95 i Fiesta. To jest to miejsce.

 

I w tym sensie, nie powinno to być również miejsce dla wielkich przewodników zakupowych, że można dostać gdzie indziej. To więcej o około małego kłopoty pomiędzy. Zacisk nie może już czysto wyrażać siebie, wskaźniki nie chce stracić, a wszystko inne przypadają w sprawach alimentacyjnych dla nowoczesnych warsztatów właśnie od dawna źle. Żaden samochód powinien umrzeć tylko dlatego, że śruba nie może być rozwiązany lub zamiennik jest niewykrywalny.

 

So. Tych, którzy chcą poznać świat cieniu motoryzacyjnej. Kto indeksuje na cmentarzach samochodowych do ostatniego obiektu uboju, który nie boi się osadów oleju, zasolonej wody chłodzącej, wiszące nieba i niewidomych reflektory. Powinien znaleźć forum i podobnie myślących ludzi tutaj.

 

Farba pussies, nabywców nowych samochodów, kobiet i mężczyzn z tych tajemniczych skrótów typu, ludzi z lęku przed brudem i zanieczyszczeniami, a wszyscy inni będą mogli od razu lub później ich powodzenia. Dla ciebie istnieje wystarczająca gazety, fora, wydziałów, spotkania i kluby. To tutaj znajduje się na rogu, co jest wam i generalnie nudna.Like this post? Please share to your friends: