„Co to jest ostatnia cena?”

Każdy, kto już raz sprzedany samochód zostaną skonfrontowane z tego zestawu, które można spotkać we wszystkich możliwych odmianach:

 

"Jaka jest ostatnia cena?" lub czasami formalny "Jak daleko byś poszła w dół?"

 

Zazwyczaj jest to drugie zdanie, które jest używane przez przeciwieństwo na telefon zaraz po "Jeśli / to / samochód tam jeszcze?"

 

Myślę, że to obraza, bo aktorstwo jest moje zrozumienie wzajemnego zbliżania sposób niezgodny cenę. Gdybym oferta z dodatkiem VB wydać, to jest to moja pierwsza oferta, niezależnie od tego, czy ja einrechne pokój do negocjacji, czy nie. W przeciwnym razie musiałbym Stała cena napisane i nawet wtedy byłoby obrazą, tuż po "ostatnia cena" zapytać. Że wtedy moja oferta jest po prostu uznać za nieważne denerwuje mnie dość. Spodziewam się co najmniej konkretną ofertę licznik od kupującego!

 

Tak, może być tak, że problemy pierwszego świata, ale to zły zwyczaj trwa tak pozornie dookoła. Dziś rano dostałam prośbę za pośrednictwem wiadomości SMS, która w eBay Łódź OFEROWANYCH iPhone jest moja ostatnia cena z jednym. Moja standardowa odpowiedź była taka, że ​​już o cenę w reklamie. była odpowiedź "ale VB",

 

Jak radzić sobie z takimi nadużyciami? Albo bronił to jako kupujący nawet pchnąć ceny do jakości?Like this post? Please share to your friends: