Moje doświadczenie z lepszym świetle H7 12V Żarówki / lamp (Xenon-Look)

Utrzymuje pojawiały się pytanie, w którym żarówka jest odpowiednia w stosunku do reflektorów i ma dobrą wydajność świetlną

 

W ciągu ostatnich kilku lat, ja również spojrzał na prawej żarówki i tak przetestowane pewne opcje i wersje poziomów natężenia światła.

Wszystko zaczęło się 50% więcej światła, które były dość dobrze początkowo, a także mają wysoką cenę. Radość trwała najbardziej tak około 9 miesięcy, a potem było tylko ciemny przód. Zazwyczaj wiele w czasie jesieni, gdzie mokre / zimno wyłonił się.

Po tym, tzw przyszedł "noc Breaker" na rynku, który trzymał go w ten sam sposób z ceną i żywotności.

Następnego rozwój "noc Breaker" pojawił się na rynku, "blue vision" Dostałem mi to ponownie, ale był tak rozczarowany, jak zawsze przed końcem.

 

Kiedy pierwszy "Xenon-look" wszedł na rynek I mieć do czynienia z tym, co liczba Kelvin prawdopodobnie jest prawo światło szukam, i jak długo te żarówki. Pierwszy nie wolno nawet na drogach publicznych.

Żarówki z około 4000K wciąż żółtawego mnie i wokół 8000k były zbyt niebieski!

 

Szukaj dłuższego czasu doszedłem do wyglądu 6000k ksenonową i były w zestawie za mniej niż 10euronen. Cóż, teraz już tak dużo pieniędzy na to!

Są one zainstalowane w ponad dwa lata i daje piękną dziewiczą mądry światło ponownie. To było dokładnie to, czego szukałem jako odpowiednik światła ksenonowe.

Co więcej, żywotność lampy do tej niewielkiej cenie zaskoczył mnie

 

Całkiem dobrze jak mogę osądzić sprawę, jak w pojeździe czystego ksenonu Cool Blue 5500K D2S są zainstalowane i w drugim pojeździe, wyżej wymienione xenon H7 6000k wyglądać.

Barwa światła jest w przybliżeniu taka sama dla obu typów, a tym samym, oko nie trzeba zmieniać świetnie. Na marginesie, mam jeszcze napisać, że ta H7 są instalowane ze mną jako wiązki głównej i jeszcze nie udało do tej pory.

 

 

Wnioski:

 

Mogę to tylko polecić H7 6000k za cenę (około 10 €) za zestaw. Aw przypadku razy, ale nie uda jeden, więc mam stopę rezerwyLike this post? Please share to your friends: