Shotgun (zasady)

moin,

 

Strzelba ma długą tradycję. Wraca .. w czasie amerykańskiego Dzikiego Zachodu

 

cytat:

Nazwa siedzeniu pasażera pochodzi od amerykańskiego „dzika” Zachodu. Oprócz kolei było tylko dyliżans jak transport. Stagecoaches były również dobre dla środków transportu (takich jak skrzynki pieniędzy lub innych cennych towarów). W tym czasie bezprawia i wrogości, ochrona była konieczna. Do tego zwykle dodatkowy człowiek był potrzebny po czym usiadł obok kierowcy. Sterownik ten został uzbrojony w strzelbę. To był znany jako shotgun dysku. Od tego czasu, siedzenie pasażera jest nazywany shotgun.

Oto oficjalne zasady słynnego "Shotgun powiedzenie"

cytat:

1. Shotgunner nie posiada wyraźnie zasięgu wzroku wozu być, czy kierowca jest obecny czy nie.

2. Jeśli jesteś pierwszy do odebrania, otrzymasz automatyczną strzelbę. Stanowisko to zachować dla całej podróży, tak długo, jak nie naruszają zasad 12, 17, 23 lub jakichkolwiek innych przepisów przewidujących utratę strzelbą.

3. Nie można zalogować strzelbę raz ktoś ogłosił strzelbę na przejażdżkę.

4. Jeżeli shotgun nazywa się jednocześnie, strzelba, która osiąga pierwszą drzwi pasażera wystąpią.

5. Shotgun nie można nazwać w budynku (o ile nie jest to park!).

6. Shotgun można nazwać tylko w drodze do samochodu.

7. Po shotgun nazwano, kierowca ma możliwość zażądania przeładowanie. Połączenia kierowcy przeładować i wszystkie zostały ogłoszony strzelby nieważny a kto dostaje pierwszy pleców strzelbę, dostaje miejsce. Jest to bardzo pomocne, jeśli kierowca nie może naprawdę cierpieć osoby, która stworzyła pierwszą strzelbę. Również bardzo przydatne, jeśli kilka osób nazwali jednocześnie shotgun, a kierowca nie jest pewien, kto wygrał. Należy pamiętać, że strzelba ma tylko dwa naboje; przeładowanie może zostać wywołana tylko raz.

8. Zasada Bus ... W autobusie Shotgun automatycznie stosuje się do tylnych siedzeń.

9. Po nazwano shotgun, może teraz tylny lewy i prawy są zadeklarowane, więc najwolniej osoba siedzi w środku (zwanej. Suko Użytkowników).

10. Ponieważ wszyscy rodzą się równi, kobiety i mężczyźni mają takie samo prawo do shotguna (tj: kobiety nie mają automatycznego prawa do przedniego fotela pasażera -To chyba że kierowca jest wyraźnie zdecydowani co zrobić z Selbiger ...).

11. Kiedy kierowca zbyt pijany lub nie ma możliwości prowadzenia samochodu, to automatycznie ma prawo do strzelby.

12. Po podróż rozpoczęła się, gdy kierowca znajduje się automatyczny operator radia. Z jakich powodów on zawsze chce lepiej skupić się na drodze, prawa te są automatycznie przekazywane do Shotgunner. Każdy zestaw złej muzyki lub długich przerw po CD lub iPod jest nad lub grać wszelkie próby Take That prowadzić do automatycznego wygnanie do suki-siedzenia.

13. Każde z połączeń shotgun muszą nosić buty. Dotyczy to w celu uniknięcia wyjście uruchamiane nikogo bez butów, połączenia shotgun następnie reinzurennen ponownie i ubierać buty, a tym samym wydłuża podróż niepotrzebne. Zasada ta jest znana jako zasada buta.

14. Shotgun przewyższają forsa, Baggsies lub jakichkolwiek innych połączeń dziewcząt.

(Na przykład, lewy tylny, prawy tylny, kobiety, nie otwierać drzwi, itd.) 15. Mimo każdy może debaty ... shotgun do niczego, ale na siedzeniu pasażera nazwie.

16. Jeśli para z drogą to musi albo do przodu. Nikt nie chce grać szofera dla pary, która podlatuje z powrotem na siebie ...

17. Jeśli ktoś nazwał shotgun, ma automatyczne prawo do przednim siedzeniu pasażera. On nie ma prawa do kierowcy ewentualnych korekt umiejętności nawigacyjne ( „Zostawiłam tu skręcić idioto!”) Lub styl jazdy ( „użyłbym tutaj trzeci bieg.”) Proponuje. Jeśli pasażer robi, automatycznie traci status Shotgunners.

18. Gdy ktoś pyta: „co jest strzelba?” ... .. musi uciekać.

19. Kiedy Shotgunner otwiera drzwi, gdy tylko kierowca, a więc automatycznie odblokowuje bo mety kierowcy pierwszy raz kolejny opóźnia uwolnienie i wtedy musi dogonić, traci swoją pozycję Shotgunner. Jest to znane jako samobójstwa shotgun.

20. Shotgunner musi być monitorowany przez cały czas jazdy i zwracać uwagę, aby zaoferować kierowcy niezbędne rozrywka i przestrzegać wszystkich zasad do.

21. Shotgunner jest odpowiedzialny za wszystkie otwieranymi drzwiami zadawane pytania aż do wersji Wegnehm. On / ona jest rzucanie drugiego pilota, a zatem również Enforcer zachowań w samochodzie i eksporterem nakłuć / natryskowego / worek wody ...

22. „Prawo Para 1997”. Prawo to znaczy gdy mitfährt przyjaciel / przyjaciółka, on / ona swobodny wybór miejsc.

23. Jeśli ktoś jest człowiek przebrany za pirata, jest on automatycznie shotgun. Jeśli istnieje więcej niż jeden pirat, walka na miecze muszą być wykonywane. Jest to znane jako Pirates art.

24. Jeśli ktoś jedzie obok kobiety, która prowadzi chodzenia ich pies po prostu musi zawsze otworzyć okno i krzyknąć „który prowadzi kogo tutaj chodzić?”. Jeśli Shotgunner zaniedbał obowiązek szpiegowania potencjalnych ofiar na początku, co automatycznie prowadzi do emigracji na suki-siedzenia.

25. Jeśli podróżujesz w 2- lub 3-drzwiowej, to do Shotgunner aby umożliwić innym pasażerom na pokład - nie STEROWNIKA! Bez względu na to, co pogoda jest na zewnątrz.

26. Jest to również obowiązkiem Shotgunners zachować widok do wszystkich kamer policyjnych i wideo na poboczu drogi. Jeśli Shotgunner nie widać aparatu fotograficznego lub prędkości, a kierowca jest filmowany lub powleczone, to automatycznie z winy Shotgunners!

27. Chociaż dotychczasowe przepisy nie są wyraźnie uregulowane, co się dzieje, gdy ktoś przychodzi z nową zasadą, że jest lepszy od zasad shotgun ... nie ma nic lepszego niż przepisy strzelbę. Strzelba jest i pozostaje ostatnim słowem!

Kto z was zna tę grę i który włącza go?

 

Tak długo.Like this post? Please share to your friends: