Hvězdy, diamanty, skákání koní: Loga automobilek vypadat jednoduše - někdy vyprávět složitý příběh. Vysvětlujeme nejzajímavější.

Co znamenají symboly jednotlivých výrobců na mysli: jsme vysvětlit význam slavného vozu logaCo znamenají symboly jednotlivých výrobců na mysli: jsme vysvětlit význam slavného vozu loga Zdroj: Modestas Urbonas přes Unsplash.com (CC 3.0) a výrobců

Klikněte sem pro druhou část naší historie vozu loga.

Berlín - Jumping kůň, protože význam je stále na kapotě. Výkon, rychlost a milost ztělesňuje znak Ferrari a Porsche - to vyhovuje oběma značky. Ale co vlastně tři diamanty na Mitsubishi ocasu znamená? Ve dvou článcích jsme vysvětlit význam slavného vozu loga - a co Ferrari a Porsche opravdu spojuje s koněm. Část první: Od Alfa do McLarenu.

Alfa Romeo: Znak značky se nezměnil od 1972 do 2015 Alfa Romeo: Znak značky se nezměnila od roku 1972 do roku 2015 Zdroj: Alfa Romeo

Alfa Romeo - Had a dítě

Mnozí si to dost obtížné správně identifikovat komponenty Alfa Romeo znaku. had spolkne meč nebo jíst jednu červenou formu? A co potěší anglickou vlajku vlevo od něj s tím dělat?

Zde je odpověď: Total zobrazuje logo Alfa erb města Milán (Vlevo) a Visconti (Vpravo), který zde vládl dlouho. Erb Milána zobrazuje v barvách občanů (červená) a zemědělci (bílá) Kristův kříž. Význam a původ Visconti erb jsou sporný. Nicméně, to se obvykle předpokládá, že had lidé - mnoho z nich také hovoří o dítě - nejí, ale porodí.

Na založení v roce 1910 Alfa Romeo převzal logo rodném městě. Od roku 1972 do roku 2015 nebyly provedeny žádné změny, které jí. Pouze s novým Giulia, logo bylo modernizováno.

Čtyři kruhy logem Audi stále stojí na čtyřech značek Čtyři kruhy logem Audi stále stojí na čtyřech značek "auto Union": DKW, Wanderer, Horch a Audi Zdroj: Audi

Audi - čtyři kruhy, čtyři značky

Význam tohoto loga je součástí německé automobilky Fanoušci základní znalosti: Čtyři kruhy logem Audi představují Čtyři automobilů značek Horch, DKW, Wanderer a Audi. V červnu 1932 se značka stala auto Union dohromady.

Po druhé světové válce, východoněmecká část Union „Sachsenring Zwickau automobilu pracuje VEB“ byl nakonec postaven a Trabant. Západoněmecký část byla koupil Volkswagen v roce 1964, se spojil v roce 1969 s NSU AG a přispívá tak Audi AG dnes čtyři kruhy Auto Union.

BMW - bílá-modrá nebo blue-and-white?

Mnozí mluví o BMW vrtule, ale tam byl jen v reklamě. V prospektu pro letadlové motory od roku 1919 ukázalo BMW-poháněl poháněn vrtulí a maloval bílo-modré logo společnosti Bayerische Motoren Werke. 1923 bylo poprvé, kdy na vozidle, motocykl „R32“, použity. Nicméně, tam bylo logo samo o sobě již v roce 1917. Vrtule mýtus byl pěstován až do konce 20. let od BMW.

Mýtus vrtule BMW nebylo až do pozdních 20. let. Logo předtím Mýtus vrtule BMW nebylo až do pozdních 20. let. Logo předtím Zdroj: BMW pravý význam? Dočasné řešení: soukromá společnost byla použití Znak bavorského státu, včetně jeho vlajku, zakázány. Bayerische Motoren Werke chtěli tak jako tak použít barvy a prostě otočil. Z bílo-modrá bylo modré a bílé. Jasné, že jo?

Citroën - Gear byly počátkem

Ve skutečnosti existují jen dva háčky, ale za nimi je spousta historie. K dnešnímu dni, double recall úhel Prvními produkty z podnikatel André Citroën. Nebo před vozy postavil převodovku. Jedním z nejznámějších byl Double-V převodovky, jeho zuby konečně, Šablona pro znak značka vozu byli. Gears of Citroën byly shodou okolností také použita v řídící jednotce Titaniku, ale to je jiný příběh.

Ferrari - Ve vojenské tradici

Ferrari obhajuje „Cavallino Rampante“ (s chovem koní) až do smrti. Který kopíroval to, dostat do potíží. Které se hodí na vojenský původ symbolu.

Enzo Ferrari získal erb se vzpínajícím se koněm matka italského stíhacího pilota Enzo Ferrari získal erb se vzpínajícím se koněm matka italského stíhacího pilota Zdroj: Ferrari Enzo Ferrari popsal jako sám, dostal povolení používat erb Z Contessa Paolina Biancoli, matka Baron Francesco Baracca. Který měl jako italský Kampfflieger malování na rovinách své letky během první světové války a stal lidovým hrdinou.

Také jednotka Enzo bratrem Dino, který padl ve válce, nosil tohoto koně. Enzo využil ji s žlutá barva jeho rodném městě Modena od té doby se na závodních vozů Scuderia Ferrari. Tehdejší jel ale Alfa závodních vozů, a tak přistál Ferrari Shield 1932 První na Alfa Romeo 8C 2300 mm.

Lamborghini - znamení Býka

Co vyzařuje více síly než chovné koně? Frkající býk, například. Nicméně, legendární svár mezi Enzo Ferrari a Ferruccio Lamborghini nebyl důvod pro volbu Lambo-heraldického zvířete.

Pro Automobili Lamborghini Ferruccio vybral údajně "Murciélago": Býk, který přežil býčí zápasy v roce 1879 a byl prominut. Mimochodem, tato volba rovněž uzavřeno Jeho znamení zvěrokruhu.

Oficiálně Kiwi byl Swoosh - ale zdá se, že Marlboro sponzorství také hrálo roli. Poznámka: Obrázek 3 a 4 Oficiálně Kiwi byl Swoosh - ale zdá se, že Marlboro sponzorství také hrálo roli. Poznámka 3 a 4 Zdroj: McLaren

McLaren - Kiwi a cigarety

Zvířata jsou velkou inspirací pro výrobce automobilů. U McLarenu je to - alespoň oficiálně - v opačném případě. Červená „vlnovka“, když je známo, že fanoušci, zpět na první logem závodního týmu Bruce McLaren. Novozélanďan byl, takže její logo vykazoval Kiwi.

Stávající logo má být „vyvinutější“ forma malého ptáka. Hodně však jasné, zdá se, že mnozí Další vývoj designu Marlboro, zdobí závodní vozy McLaren v 70. a 80. letech.

Klikněte sem pro druhou část naší historie vozu loga.

Posted by / November 12, 2017
Posted in
auto News