Seat Leon Cupra R: Speciální model s 310 hp – Leon Cupra zavírá zálivu

Power Plus pro nejrychlejší Leon Cupra R jako Compact je až 310 koňských sil. 799 kopií mají být postaveny, to vše s pohonem předních kol a podrobnosti uhlíku.

Seat Leon Cupra R: Omezené zvláštní vydání vyrobeno 799 krátSeat Leon Cupra R: Omezené zvláštní vydání vyrobeno 799 krát Zdroj: Seat

Weiterstadt - No, pohon všech kol není řešením. Nejsilnější Leon nabízí Seat výhradně jako přední škrábance na: Leon Cupra R dostane 2,0-litrový čtyřválcový benzínový motor s 310 hp. Nejméně deset koní víc než top model. A konečně, stejně jako VW Golf R a Audi S3. Zatím Seat držel s úctou deset koní vzdálenost.

Technicky vzato, tam by byl čtyři poháněná kola Seat proveditelné. O tom svědčí sesterské modely se stejným podvozkem a standardním pohonem všech kol. Ale toto sedadlo by nemělo být přímé rychle, ale na závodní dráze. Jako těžký vlak kola se může stát nevýhodou, a to navzdory trakční výhodu.

Seat Leon Cupra R: 310 hp, pohon předních kol a zámek

Cupra R dostane více síly, přepracovaný geometrii zavěšení, nový zavěšení ladění, brzdy Brembo a sportovní výfukový systém Cupra R dostane více síly, přepracovaný geometrii zavěšení, nový zavěšení ladění, brzdy Brembo a sportovní výfukový systém Zdroj: sedadel v kombinaci v Cupra R je v současnosti nejvýkonnější produkční stadium skupiny čtyřválce „EA 888“ s manuálem Šestistupňová převodovka a mechanickou Vorderachssperre. Alternativně může výrobce připevněn k dvojí spojky převodovky - se nyní odhozený verzi se šesti koly ( „DQ 250“). Ale pak síla klesne na 300 koní.

Zaplaceno, nejrychlejší Nordschleife kola vždy šel ruku roztrhané Compact. Proto je Nejméně ze 799 kopií přepne s automatickým. Vozy dostat brzdy Brembo, sportovní výfukový systém, upravený nastavovací suspenze ( „DCC“) a přepracovaný geometrii zavěšení. Na vrcholu uhlíkových vláken na spoilery.

Aby Seat Leon Cupra R se vydává po stopách golfu. Na 40. výročí GTI VW vykázala horké speciálního modelu, zdobené na záznam: Golf GTI Club Sport S běžel velmi podobnou hardware a další snížení hmotnosti. Tovární jezdec Benny Leuchter kladen na nové nejlepší čas na Nordschleife s tímto vozem. VW postavený golfového 400krát.

Zda Cupra R drží krok, Seat neříká. Řidičské údaje dávají Španěly pouze na IAA ve Frankfurtu známého.Like this post? Please share to your friends: