Subaru BRZ STI: Turbo pro GT86 bratra? – Subaru ukazuje turbo Teaser

GT86 dvojče Subaru BRZ je pravděpodobně stejně STI. Tři písmena, která učinily legendu Impreza. Za prvé, BRZ STI na trhu v USA se zdá omezená.

O Instagram Subaru zahřeje na značkových fanoušků: Ukazuje výrobce brzy STI verzi zadních kol pohon BRZ? Vše nasvědčuje tomu,O Instagram Subaru zahřeje na značkových fanoušků: Ukazuje výrobce brzy STI verzi zadních kol pohon BRZ? Vše nasvědčuje tomu, Zdroj: Instagram- Subaru USA

New Jersey - 2015 Subaru ukázal na New York Auto Show, velmi atletického STI verzi BRZ. Spousta energie, hlavní spoilery - a nakonec velkým zklamáním: Sportovní verze Toyota modelu 86-sestra nikdy nebyl určen pro sérii. Ty by měly poskytovat pouze na plný výkon ambice značky na severoamerickém trhu.

Takže Subaru BRZ STI byl v roce 2015 v New Yorku autosalonu. Nakonec modelové řady mohl přijít Takže Subaru BRZ STI byl v roce 2015 v New Yorku autosalonu. Nyní mohli konečně vidět série modelu přijít Zdroj: Subaru USA nyní dělá Subaru opět cítit jako hrubé prostornosti domu tuneru STI. Na Instagram Subaru Spojené státy zveřejnil fotografii víko zavazadlového prostoru s velkým STI spoilerem. Značkové fanoušci okamžitě rozpoznat: deska s uhlíkem vypadat sedí na zadní straně GT. a obrázek neukazuje koncept vozu 2015. Mohla by varianta STI ještě přijde? To je navrhl, že Subaru označuje datum: 8. června. A slibný k tomu dodává: "zůstaňte naladěni."

Očekáváme, že kolem 300 koní z

Dokud MOTOR-TALK nechtěl čekat, jsme se zeptali přímo ve Spojených státech. "Jedná se o velmi omezené modelu varianta edition" bylo vše oznámil mluvčí model - a tím odhalil docela dost. To, co vidíme tady není jiná nezadatelná jednotlivou položku, BRZ STI bude nakonec najde cestu do programu modelu. Také v Německu? V tuto chvíli ještě není: "Pouze US Market." Škoda, možná to nebude jen tak.

Co zákazníci nás, protože v detailu? Očekáváme, že údaje o výkonnosti BRZ STI, které jsou podobné těm z koncepčního vozu od, 2015. Pak se pila přeplňovaný 2,0l čtyřválec 300 hp.

Na koncepci pohonu - za ne zcela Subaru typické pohon zadních kol - nic se nezmění. Takže po tom všem, BRZ volá populární ve státech Nissanu 370 Z. A dokonce pony bestsellery Ford Mustang a Chevrolet Camaro chytnout zákazníky.

V Německu STI mohl jízdy od Toyota stínu

Kokpitu koncepčních vozů připomínajících interiéru Subaru Impreza STI. Když podobnost na začátek Impreza by mohla zůstat Kokpitu koncepčních vozů připomínajících interiéru Subaru Impreza STI. Když podobnost na začátek Impreza by mohla zůstat Zdroj: Subaru USA Mohl by Subaru BRZ STI práce na německém trhu? Mnohem horší než stávající 2,0-litrový přirozeným odsáváním 200 hp, nebude to fungovat tak jako tak. Jediný pohon zadních kol v programu Subaru je jednoznačně ve stínu technicky identické Toyota 86. Kterého se prodalo v roce 2016 téměř 300 krát, GT přijde až dvouciferný.

Obě čísla nemůže opravdu uspokojit Toyota a Subaru. Nejlépe prodávající není takový zvláštní auto vejde opravdu tak. Nicméně, jeden se zřejmě rozhodl ve společném projektu hodně dávno před dalším investicím. jinak by přišli dávno turbo nebo kabriolet.

Pokud se k, alespoň pokud jde o turbo? Teoreticky je možné, že Subaru prezentuje pouze ostrou verzi současného modelu 200 koňských sil v červnu. Ale pak zklamání by bylo v důležitý pro Subaru americký trh po roce 2015 "opět skvěle",Like this post? Please share to your friends: