VW T-Roc SUV 2017 v recenzi: Fahrbericht, Cena, Motors – Takže Gulf přesune do kyčle a vysoce

VW vytváří vnitřní konkurence. Kdo je Golf příliš konzervativní, který nyní může řídit T-Roc. Stejná technika (téměř) za stejnou cenu, ale chladnější vzhled. Máte-li rádi SUV.

VW bude s T-Roc mezeru SUV pod Tiguan. Cena a technologie, nový model do značné míry koresponduje s VW GolfVW bude s T-Roc mezeru SUV pod Tiguan. Cena a technologie, nový model do značné míry koresponduje s VW Golf Zdroj: mobile.de

Michael Specht

Tannisby - Kdo by měl prostě koupit je všechny? hodit automobilky Malé SUV a crossoverů žádný konec na trh, průmysl jasně vidí obrovský podnik. Očekává se, že vzroste na celém světě z 6,4 miliónů na 10,3 milionu jednotek - za rok. Evropa je klíčovým trhem vedle Číny. Kia Stonic, Hyundai Kona, Seat Arona, Opel Crossland X - všichni doufáme, že dort je stále obrovský. Dokonce i Volkswagen, tentokrát ne jako chce pozdě kvetoucí hrát s T-Roc.

Velikost a růst Tiguan ponechává mezeru dolů na výrobce Wolfsburg-bázi. Která bude obsahovat T-Roc. V listopadu Golf SUV jde na prodej. Konstrukce přišel kupé-like než Tiguan. Upoutal pozornost především na pohybu kyčelního kloubu v zadním blatníku. Kromě toho, T-Roc působí ne tak dusno jako poněkud zastaralé Golf, který je v současné době prodává v sedmé generaci.

Pokud VW může způsobit rozruch s T-Roc? V segmentu malých a malé SUV je vždy plná Pokud VW může způsobit rozruch s T-Roc? V segmentu malých a malé SUV je vždy plná Zdroj: mobile.de The 4,23 m dlouhý T-Roc, platforma MQB sdílený s mnoha dalšími produkty koncernu VW. Tak, že jeho jednotky jsou do značné míry definována. Pohybují se od 1,0-litrový tříválec, nebo 2,0-litrový čtyřválec a 115 až 190 hp. Všechny motory jsou přímé vstřikovací jednotky s přeplňováním turbodmychadlem. Na vyžádání je sedmistupňová převodovka DSG a pohonem všech kol (standardně u špičkových verzí).

Objem motoru při T-Roc je pravděpodobné, že nově vyvinutý TSI o objemu 1,5 litru s válce deaktivací jsou (150 k). Pro náš první testovací jízdy nebyl připraven, Volkswagen měl pouze Dvoulitrový přeplňovaný zážehový motor s 190 k jej. To je výkon hodně v kompaktní třídě. Zřejmé, že visí velmi dobře na plyn. Maximální kroutící moment (320 Nm) se již při 1500 U / min, dříve, než se řídí naftu dvoulitrový.

Takže jde T-Roc

Nejen motor přesvědčil. T-Roc spočívá v sobě, se šíří bez potíží. Celková koordinace hodí. Přímý řízení, ztuhlé tělo, nízký valivý hluk, dobré místo k sezení. Kromě toho velký podvozku, který je napnutý a přesně přes křivky, ale zůstává dostatečně dobře v podélném směru. Ve skutečnosti, můžete říci, že T-Roc řídí jako Golf. Jen to, že budete sedět o něco vyšší v něm i lehčí a dostane ven.

na zadní sedadlo Je kupodivu, užší než v kdysi menší Seat Arona. Dospělí přijít s koleny mírně proti opěradel předních sedadel. Kmen je větší než v Mexickém zálivu. 445 litrů jsou VW jako čistého objemu. Možná může začít více s ložné plochy: Měří 99 x 78 centimetrů. Zůstává však malá vnitřní parapet tři centimetry. Pokud opěradla bytu, kapacita se zvýší na 1290 litrů.

Barevné a online: VW se snažil v mládí

Kolik chce oslovit mladou generaci Volkswagen s T-Roc, ukazuje mimo jiné, Dvoubarevné optika o kontrastní střechou. Čtyři tóny jsou možné v souvislosti s jedenácti barev karoserie, dvou stupních výbavy (Style a Sport) a různých dekorativních barev.

VW T-Roc: Cockpit VW T-Roc: Cockpit Zdroj: mobile.de Mini začal s tímto způsobem, dokonce i Opel se brzy tam. Dnes tucet značek provozovat tento koncept. Také na mladé publikum cílí na USB porty, nabíjecí sloty pro smartphony indukční, virtuální kokpit, různé služby on-line (Ceny pohonných hmot, parkoviště, počasí, doprava) a aplikací, stejně jako ona konektivitu standardy Mirror Link, Apple carplay a Adroid auto. Nemluvě o zvukový systém 8-kanálový s 300 wattů od amerického výrobce beaty.

V současné době v popředí ve svém segmentu T-Roc jezdí na toto téma Asistenční systémy. Žádný soutěžící lze vybavit až 13 elektronických pomocníků nebo se Front Assist s rozpoznáváním chodců a City Emergency Braking a Lane Assist jako standardní vybavení. Kdo chce mít nabitý program, samozřejmě žene cenu T-Roc volně přes 30.000 euro známky. Základna začíná na 20,390 eur. Existuje 115 k, tři-válec a šest manuálních kola.

K SUV derivátu, jako je ten, T-Roc krade ano vždy podezření, že skupiny ve srovnání s normální auto (zde Golf) jako párání off. Přesně podle hesla: stejné výrobní cenou, stejných jednotkách, stejné velikosti, ale životní styl za příplatek. Spor VW produkt Speaker Hannes Vogelmann. „T-Roc se pohybuje na stejné úrovni jako výkonnost a vybavení srovnatelné, pokud jde o golfu.“ To překvapilo vyhlídky, ale šťastní.

VW T-Roc 2,0 TSI: Technické údaje

 • Model: 2,0 TSI
 • Motor: 2,0 l benzínový čtyřválec
 • Výkon: 190 hp (140 kW) při 4180 až 6000 U / min
 • Točivý moment: 320 Nm při 1500 až 4180 U / min
 • Převodovka: 7-rychlostní DSG, pohonem všech čtyř kol
 • 0-100 km / h: 7,2 s
 • Nejvyšší rychlost: 216 km / h
 • Spotřeba: 6,7 l / 100 km
 • CO2: 152 g / km
 • Délka: 4,234 m
 • Šířka: 1,819 m
 • Výška: 1,573 m
 • Pohotovostní hmotnost: 1.495 kg
 • Kufr: 445-1290 l
 • Ceník: base: z 20.390 Euro, testovací auto: 30,800 EUR
 • Otevření trhu: listopad 2017

Od této chvíle, zašleme naše nejlepší zprávy jednou denně přes Whatsapp a Insta. Zní to dobře? Pak čtěte zde, jak se můžete zaregistrovat. To trvá jen 2 minuty.Like this post? Please share to your friends: