Smetiště – zrcadlově symetricky předváděcí místnosti

Počátek života automobilu je velké, barevné a křiklavé. Inzerce, krásné ženy s malým jídlem nebo jen klasické rodiny s matkou, otec, dítě, které vzít svůj nový vůz v recepci. Že jak rodina a rodinné auto nákup se stává čím dál vzácnější. Dobře, další téma na jiný den.

 

Ale k těmto věcem by nemělo jít. Ne šklebí prodejce, ne PDC a DPF. No radostně sálavé děti dovádějí prostřednictvím nového vozu, bez vůně nové kůže. Žádné krásné skleněné paláce, výkonné motory a teplé uzeniny bufet s příjemným brožura předání. Ne zadarmo, pozvánky na testovací jízdu a záhadné zkratky typu.

 

Tento blog je nikam nevede. Absolutně nic.

 

Tento blog vede ven z města. Cituje federální a dopravní tepny. Blátivé boční uličky s významnými znějící nebo jen kryptické názvy. Není zabloudil do míst, na které se výše uvedené rodinné záruky směrem. Všude tam, kde jeden cestuje rychle otočit a ona nevnímá, natož chtít vnímat.

 

Tam, kde není příjemné pan Novák v obleku nastavuje bederní páteře a vysvětleny, ale které prorůstají bodláků pod plotem a pneumatiky postupně ztrácejí vzduch. Někde mezi nebo v jednom z těch průmyslových oblastí, které existují na všechno a vypadají všude stejná.

 

Kde najdete 45HP Corsa B s odlomení hran nátěrem a vybledlé prodej znamení. Vymačkané mezi několik popelnic a prázdných ropných sudů, jako kdyby nikdy nebyl nový vůz, na který někdo byl šťastný. V případě, že sprinteři žít s podběhy erodovaných. Kdekoli Papas přistane gewienerter hrdost, když spotřeboval 150 nebo 200.000 km.

 

A samozřejmě, že konec všech věcí. Smetiště. Ať už velké či malé, jako člověk na hřbitově, takže končí tam v určitém okamžiku jeden krát v každém automobilu. To klade je třeba prozkoumat a vyjádřit se vozidla zvláštního zájmu, které jinak nikdy podívat a zvážit.

 

Mazda 626, Opel Tigra, Ford Sierra a zaměřit se vybledlé světlomety. Toyota Tercel takže můžete stále ho ka Toyota Corolla najít. Staří hrdinové z dávno. Mercedes, BMW, pokud to není nezbytně musí, ale také najdete jinde. Vzhledem k tomu, hledáte pro tyto vozy, po velkém plechu a nových automobilů stavu. Prosím se pohybuje na, pro vás není nic k vidění.

 

Ale kdo se odváží vstoupit do zadních řad zugewuchertsten ojetý vůz yardů jen jeden z posledních Kadett E Caravan nalézt. Který a KA Lufthansa Edition statečně se cítit rez v oblasti prahů, který dává poslední pomazání na ölsiffenden R19 nebo kdo ví, jaký je rozdíl mezi '92 a '95 Fiesta. To je to místo.

 

A v tom smyslu, to by také nemělo být místo pro velké nákupní průvodce, které vám jinde. Jedná se spíše o malou potíží mezi nimi. Třmen již nemůže brát vyjadřovat, indikátory nechtějí ztratit a všechno ostatní připadají na otázky údržby pro moderní dílny právě již dlouho špatné. Žádný vůz by měl zemřít jen proto, že šroub nemůže být vyřešen nebo náhradní díl je nezjistitelné.

 

So. Ty, kteří chtějí prozkoumat svět automobilový odstínu. Který leze na automobilových hřbitovů na poslední porážky objektu, který se nebojí ropných kalů, brakické chladicí vody, visí nebe a slepých světlomety. Měl by zde fórum a podobně smýšlejícími lidmi zde.

 

Malovat buchty, kupce nových automobilů, ženy a muži kryptických zkratek typu, lidi se strachem ze špíny a písku, a všichni ostatní najdou buď hned, nebo později jejich štěstí. Pro vás je dostatek noviny, fóra, odbory, setkání a kluby. Tohle je roh, co je vám a obecně cool.Like this post? Please share to your friends: