„Co je to poslední cena?“

Každý, kdo již jednou prodal auto bude muset být konfrontováni s touto sadou, která může jedno setkání ve všech možných variantách:

 

"Co je poslední cena?" nebo někdy formální "Jak daleko byste jít dolů?"

 

Obvykle se jedná o druhou větu, která hovoří o opaku na telefonu hned po "Je-li / velka / auto tam ještě?"

 

Myslím, že je to urážka, protože herectví je moje chápání vzájemného přibližování způsobem neslučitelným cenu. Kdybych nabídku s přidáním VB utratit, pak je to moje první nabídka, bez ohledu na to, zda jsem einrechne prostor pro vyjednávání nebo ne. Jinak bych mít pevná cena písemná a dokonce i pak by bylo urážkou, těsně po "Poslední cena" zeptat. Že pak moje nabídka je jednoduše považováno za neplatné mě štve úplně. Myslím, že alespoň konkrétní nabídku pult ze strany kupujícího!

 

Ano, může se stát, že v první světové problémy, ale tento zlozvyk se tak zřejmě kolem. Dnes ráno jsem dostal žádost pomocí SMS, které eBay Inzerce pořádanou iPhone je moje poslední cena s jedním. Moje standardní odpověď byla, že jsem se již zmínil cenu v reklamě. zněla odpověď "ale VB",

 

Jak se vypořádat s takovým zneužíváním? Nebo si bránil to jako kupující i tlačit za dané peníze?Like this post? Please share to your friends: