Spritmonitor – velká lež?

Jsem velký fanoušek spritmonitor.de. Už tam jsou některá vozidla registrovaná (viz obrázek výše), a aby pravidelně a podle svého nejlepšího svědomí udržovat data. Zatím mám moje rodina úplně nadšená (vozidla Hyundai - matku, Renault - sesterský Opel - bratr) - všechny zajímalo, jaký druh spotřeby mají, a pokusit se vytvořit příznivější spotřebu.

 

Moje údaje je 100% správné. Dávám žádná čísla zakrývat litr, nebo natáhnout najetých kilometrů. Údaje o spotřebě Proto bych zavolat poměrně přesné.

 

Někdy bych dávat pozor na vozidla, která vidím tak v každodenním životě, jako je tamní spotřebu? Jich je mnoho vozidel? atd. Zde již několik vozů klesnout o jejich spotřebě:

 

Řidič Toyota Yaris (benzín, 68 koní) by nám říkají, že se spotřebuje jen 2,85 litru na 100 km. Golf IV řidiče (s dieselovým motorem 101 hp) prý spotřebuje jen 2,94 litru. Jako poslední příklad bych chtěl zmínit Renault Scenic nafta, který zřejmě spotřebuje jen 3,13 litrů.

 

K dispozici je samozřejmě otázka: Jak reálné Spritmonitor opravdu? U některých vozidel, opravdu považovány: Je to pravda?

 

Počítadlo Otázkou je, samozřejmě, co je dobré mít profil na Spritmonitor člověka, což znamená, že jeden spotřebuje málo, aniž by je to pravda?

 

Díval jsem se na ještě před nákupem mé údaje C1 na Spritmonitor času mít realistický spotřebu paliva - spotřeba mých testů řidičů jsou opravdu přehnané - a musím říci s zápasu spotřeby souhlasím.

 

Jak je to s vámi? Vedl ji někdy profil Spritmonitor? Vidíte také, že je to lež hodně v Spritmonitor?Like this post? Please share to your friends: