BMW: ABD’de yaklaşık bir milyon araçtan hatırlama – Ayrıca Alman modeller etkilenmiş olabilir

BMW ABD'de çünkü kısa devre ve kablo yangını riskinin yaklaşık bir milyon araba hatırlayacaksınız. Almanya'da eylem bir uzantısı düşünülebilir.

BMW daha atölyede bir milyon araç daha ABD'de hatırlayacaksınız. nedeni: Kısa devre ve kablo yangını riski vardı. Almanya'da benzer hatırlatır ardı edilemezBMW daha atölyede bir milyon araç daha ABD'de hatırlayacaksınız. nedeni: Kısa devre ve kablo yangını riski vardı. Almanya'da benzer hatırlatır ardı edilemez Kaynak: dpa / Resim İttifakı

Washington / Woodcliff Lake - BMW denetleyici NHTSA toplam ABD trafiğini bildirilir hatırlanması yaklaşık 1,4 milyon araç. Üreticiye göre, etkili ancak, dizi beri sadece yaklaşık bir milyon kopya kısmen çakışacak olan etkiledi. Bu hakkındadır 3 ve 5 Serisi ve X5, X3, Z3 ve Z4 Modelleri yıllık 2006-2011.

kısa devre ve kablo yangın tehlikesi

İlk hatırlama fazla 740.000 araçları kapsamakta, Nerede bir motor kısmına sorunlar kısa devreler yol açabilir. denetleyici BMW bozuklukla bağlantılı herhangi bir kaza ya da yaralanma bilmiyor önce de belirtildiği ABD trafiğe kıyasla.

İkinci hatırlama içerir etrafında 673.000 otomobil, burada, kullanılan ısıtma ve klima kusurlarından ısınma ve kablo yangın riski Orada. İşte BMW olmuştur iddia bildirilen dört olaylar, üçünde bir kaza olması gerekirdi.

BMW hatırlama olduğunu göz ardı edilemezse muhtemelen Almanya'ya Avrupa'ya ve genişletilmiş olmalı, Bavyera Radyo bir şirket sözcüsüne atfen bildirmiştir. Federal Motorlu Taşıma Ofisi bilgilendirildi.

kaynakdpa malzeme ve Bavyera yayınıylaLike this post? Please share to your friends: