Subaru BRZ STI: GT86-kardeşi için Turbo? – Subaru turbo Teaser göstermektedir

GT86 ikiz Subaru BRZ STI olarak muhtemelen. Impreza efsanesini yaptık Üç harf. Birincisi, ABD pazarında BRZ STI sınırlı görünmektedir.

Instagram Hakkında Subaru marka fanlar kadar ısıtılır: yakında arkadan çekişli brz bir CYBE versiyonunu üreticisi gösterir? Her şey gösterirInstagram Hakkında Subaru marka fanlar kadar ısıtılır: yakında arkadan çekişli brz bir CYBE versiyonunu üreticisi gösterir? Her şey gösterir Kaynak: Instagram- Subaru ABD

New Jersey - 2015 Subaru New York Auto Show, brz son derece atletik STI versiyonu gösterdi. güç, bir sürü büyük spoiler - ve sonuçta büyük hayal kırıklığı: Toyota 86-kardeş modelinin spor versiyonu serisi için tasarlanmamıştır. Yalnızca Kuzey Amerika pazarında markanın tam güç emellerini sağlamalıdır.

Yani Subaru BRZ STI New York Motor Show'da 2015 yılında oldu. Nihayet serisi modeli gelebilir Yani Subaru BRZ STI New York Motor Show'da 2015 yılında oldu. Şimdi nihayet serisi modeli gelip Kaynak görebiliyordu: Subaru ABD şimdi Subaru yine ev tuner STI brüt tonajı gibi hissettiriyor. Instagram On Subaru Amerika Birleşik Devletleri büyük STI Spoyleri olan bagaj kapağı fotoğrafını yayınladı. Marka fanlar hemen tanımak: karbon tahta bir GT arkasında oturan bak. ve resim 2015 konsept otomobili göstermez. STI varyantı hala gelebilir mi? Haziran 8: Bu Subaru bir tarih ileri sürülmektedir. Ve umut verici ekler: "bizi izlemeye devam edin."

Biz 300 hp etrafında bekliyoruz

Uzun MOTOR-KONUŞ beklemek istemiyordu gibi biz ABD'de doğrudan istedi. "Bu çok sınırlı sayıda model çeşidi olan" ve böylece biraz ortaya - tüm model için bir sözcüsü açıkladı oldu. Burada gördüğümüz, başka vazgeçilemez bireysel öğe değil BRZ STI nihayet modeli programa kendi yolunu bulacaktır. Ayrıca Almanya'da? Şu anda, henüz: "ABD çarşı sadece." Çok kötü, belki de değildir sadece orada olacak.

ABD müşterileri çünkü ayrıntılı olarak ne? 2015, den konsept otomobilin benzeyen BRZ STI performans verilerini, bekliyoruz. Sonra bir testere 2.0 litrelik dört silindirli 300 beygir turbo.

Tahrik konsepti Açık - oldukça Subaru-tipik arkadan çekişli - hiçbir şey değişmez. Böylece, sonuçta, BRZ Devletleri Nissan 370 Z popüler aramalar Ve hatta midilli çok satanlar Ford Mustang ve Chevrolet Camaro müşterilerini kapmak olabilir.

Almanya'da, STI Toyota Gölge mesafede olabilir

Subaru Impreza STI iç hatırlatan konsept otomobillerin kokpit. benzerlik Impreza üste Ne zaman kalabileceklerini Subaru Impreza STI iç hatırlatan konsept otomobillerin kokpit. benzerlik Impreza üste Ne zaman Kaynağı kalabileceklerini: Subaru ABD Could Alman pazarında Subaru BRZ STI çalışır? Çok daha kötü güncel 2.0 litrelik doğal emişli 200 hp yerine, zaten çalışmaz. Subaru programında sadece arkadan çekişli teknik olarak özdeş Toyota 86 gölgesinde açıkça. Hangi GT çift haneli aşağı gelir, 2016 yılında yaklaşık 300 kez sattı.

Her iki sayılar gerçekten Toyota ve Subaru tatmin edemez. En satıcı gerçekten zaten böyle özel bir araba uygun değildir. Yine de, bir görünüşe daha fazla yatırım karşı uzun zaman önce ortak projede karar verdi. Aksi uzun zaman önce bir turbo veya Cabrio gelmiş olacaktır.

en azından turbo ile ilgili olarak, hiç değilse gidiyor? Teoride Subaru Haziran ayında cari 200 beygir modeli sadece bilenmiş bir versiyonunu sunar düşünülebilir. Ama sonra hayal kırıklığı 2015'ten sonra Subaru ABD pazarı için önemli olacağını "Büyük tekrar",Like this post? Please share to your friends: