Hummer Humvee: – blokta 4000 Hummer ABD Ordusu 4.000 SUV ihalesi

Arnie onu seviyor, onu seviyorum. ABD ordusu onun efsanevi Hummer binlerce açık arttırmayla. çekiç altında bir kaç saat içinde ilk.

4.000 gerçek Ordu Hummer etrafında önümüzdeki birkaç ay içinde ihalesi ABD askeri4.000 gerçek Ordu Hummer etrafında önümüzdeki birkaç ay içinde ihalesi ABD askeri Kaynak: dpa / Resim İttifakı

Berlin - Bugün itibariyle yeterli ıstakoz vardır. ABD askeri paraya ihtiyacı olduğundan, will gelecek aylarda yaklaşık 4.000 "Humvee" (kısa HMMWV) açık artırma. Zaten ilk 25 ünitelerde saat 18:00 GOV gezegende bizim zaman sunulabilir.

6.2 ve 6.5 litre V8 dizel HMMWV 150 163 PS elde. Yani yaklaşık 110 km / s azami hıza yeter 6.2 ve 6.5 litre V8 dizel HMMWV 150 163 PS elde. dpa / Resim İttifak Devletleri belirtilen arazi aracı kısa bir süre Humvee 2,3- medeni sürümü hakkında aslında H1'dir bize bilinen Hummer H1, daha iyidir: O 110 km / s Kaynak bir hıza için yeter tonluk canavar.

Sadece Yolu Kapalı - aslında

ABD askeri modeller tarafından açık arttırmaya "gerçek anlaşma" dir. Ve sorun yatıyor. Sen kendin resmen kamu yol için ABD'de onaylanmamış ve off-road kullanımı için özel sunulmaktadır. Bazı ülkelerde, sokak yasal "Fox News" için ama oldukça uygun kadar yapılabilir.

yaşındaki Humvee'ler 1987-1994 asker ve ulaşım araçları olan. Herhangi bir silah satıştan önce çıkarılmalıdır. Bununla birlikte, alıcılar geçmişiniaraştırmasını geçmesi ve bunların araç satın alma amaçları belirtmek gerekmektedir.

askeri silah ve zırh satmadan önce kaldırıldı. Vasıta Utah üç gün içinde tahsil edilmelidir askeri silah ve zırh satmadan önce kaldırıldı. Vasıta Utah Kaynak üç gün içinde tahsil edilmelidir: dpa / Resim İttifakı

Hızlı kararlar ihtiyaç vardır

Kim birçok engellere rağmen burada terli avuç içleri alabilir bir gerçek Humvee gelen Almanya'da hayal ediyor. Hummer gerçek bir kazanç olarak başlar çünkü. başlangıç ​​fiyatı 10.000 dolar, 8.000 Euro eşdeğerdir.

Eğer, bu fiyata bir ıstakoz olsun olsaydı olurdu, "ABD'den Arabalar" ithalat uzmanı Jens Wilde göre alıcıya ekstra maliyet hafife değildir. değerinde yaklaşık 5900 Euro ortaya çıkabilecek, toplama, deniz, ulaşım, sigorta, gümrük, boşaltma ve ithalat ciro vergisi Bremerhaven maliyetleri için bir araba almak için. Bir kamyon içe aktarırken satın alma fiyatı gelen 7300 Euro bunu.

Yine de, Humvee bir pazarlık kalacaktı. Gerçek Askeri kopyalar bizimle en az 40.000 Avro. Ancak, fiyatı başlatılması için bir ıstakoz almak için umudu düşüktür. Bu ABD'de görevden Humveelerde ilk kamu açık artırma. Şimdiye kadar, araçlar sadece kendi sonrası servis hurdaya ayrılmıştır.



Like this post? Please share to your friends: