Suzuki Swift Sport 2017: IAA ın baş – Zehir Suzi için turbo güç

Her şey Swift Sport IAA galasında Suzuki çıkamayız. Ama en azından bu: hatta ince 1045 kg 140 hp karşılamak Yalın. Banzai!

Suzuki Swift Sport 2017: IAA Swift programın üst modeli piyasaya sürülecek AtSuzuki Swift Sport 2017: IAA Swift programın üst modeli piyasaya sürülecek At Kaynak: sb-Medya | Guido ten Brink

Frankfurt - oyun alanı geçmek vardır ve Autoquartett bilse de herhangi bir büyük mola değil kazanmalıdır: sürüş da sadece abartılardan olmadan, eğlenceli olabilir. Bu, hiçbir paha rüya spor araba veya motorlu temsilcileri kaptıkaçtılar gerektirir. bazı ekstra güçle bir çevik, hafif küçük araba viraj çok komik - ve uygun fiyatlı.

Böyle arabalar fazla 30 yıldır Suzuki olsun. Temizle tekrar yeni Swift spor versiyonunu olacağı. Hangi doğrudan öncekinden daha farklı bir çok yapar. 136 hp 1.6 litre elektrikli süpürge yararlılığını outlived.

Daha fazla güç, daha fazla tork

Suzuki Swift Sport 2017: İç. Spor koltuklar ve alüminyum pedallar aittir Suzuki Swift Sport 2017: İç. | Sb-Medya: Spor koltuklar ve alüminyum pedallar Kaynak aittir Guido ten Brink yerine Suzuki kurar 140 beygir gücünde 1.4 litre kapasiteli turbo Yeni Swift Sport. cebri havalandırma tork artar 230 Newton metre 160 Newton metre önceki göre. Bu 2500-3000 dev / dak kaynaklanmaktadır. Pilotun şarj basıncı on-board bilgisayar alabilirsiniz. Altı ileri vites kutusu ön tekerleklere güç aktarır.

Büyük bir artı spor geliştiriciler için geçerli Suzuki Swift mimarisidir: Ignis ve Baleno gerçekten çok az yeni Swift tartmak gibi. bunun 840 kilo boş ve baz model kurutun. bu nedenle standart sürücü gelir 75 kg sıvı ile doldurulur ve donatılmış, çalıştırmak için hazır 1045 kiloya yeni Suzuki Swift sporu.

biraz daha güçte ve önemli ölçüde daha fazla tork - beş yerine üç kapıları rağmen eskisinden daha 85 kilo daha az. Eğlence için, performans ağırlığı: beygir gücü başına 7.46 kilo. İyi bir kilo ya da sadece daha fazla Ford Fiesta ST doldu. Performans henüz 5.5 l / 100 km'lik yakıt yakıt tüketimi için, Suzuki yayınlanmadı. Geçerli Suzuki aşina olan herkes beyaz paleti Normal değerlerin çevresinde hafif arabalarla sürebilirsin. Ama bir spor modeli için alışveriş kim.

Yeni Swift Sport fırlatma yayı 2018th için Suzuki planlıyor Önceki maliyeti 18.500 Euro. Muhtemelen sadece yukarıda yeni topraklar.Like this post? Please share to your friends: