Nissan Qashqai Yüz gerdirme (2017): test sürüşü raporu, veri, fiyatlar – Otonomi yeni Qashqai sonra gelir

Avrupa pazarı en başarılı Qashqai Nissan tarihidir. başarı hikayesi devam yüz germe? Biz revize sürümünü test.

Nissan Qashqai Yüz gerdirme (2017): ile MOTOR-KONUŞMA düzenleyici Sven FörsterNissan Qashqai Yüz gerdirme (2017): ile MOTOR-KONUŞMA düzenleyici Sven Förster "yeni" Nissan Qashqai Kaynak: Nissan

Viyana - Gone refleksle Qashqai "sağlık" cevabını günleridir. Kompakt SUV uzun Vazgeçilmez için tarifsiz olmuştur. Nissan En azından. 2007 yılında piyasaya sürülmesinden beri Avrupa'da hiçbir Nissan hiç başarılı olmuştur, dünya çapında 2,3 milyon adet sattı. dikkatle göre ikinci nesil modeli yükseltme başarısız olur.

Facelifted Nissan Qashqai özellikle önceki model değişiklikler arka kuyruk ışıklarında farklılık Facelifted Nissan Qashqai özellikle bir önceki modeli Kaynaktan değişikliklerle arka kuyruk ışıklarında farklıdır: Nissan

İlkbahar 2018 den özerk Bölüm

En çarpıcı görsel değişim? Radyatör ızgarası V profilli farlara uzanan hemen tüm yönlere doğru ve kapanır. Nissan amblemi ile büyüdü. Değil sebepsiz: marka logosu arkasında, radar sensörü gizli. Oysa sadece acil fren verileri ile yardımcı besler. yay 2018 olarak, radar sensörü olacak birlikte dikiz aynası yüksekliğinin yarı otonom sürüş için temel de kamera ile.

Yeni bir şey - bir şeritten ayrılma uyarı ile birlikte, otomatik olarak durur ve sonra başlar bir hız kontrol düzeni, on line direksiyon müdahalesi ile araba tutar. Bu duyurması olmasaydı Araç Trafik Jam başa ve sürücü müdahalesi olmadan trafik Kuyruk gerekir. Tam burada, pek çok sistemin piyasada ne de sınırlar geliyor: direksiyon desteği sadece 60 km / s en modellerde aktiftir. Çok hızlı sıklıkla gibi sert hareket eden trafikte sürücüler idi.

işlemedeki İlerleme

Nissan ilk km / s den direksiyon yardım sözü verdi. Biz merak ediyoruz, ama şimdi kendilerini tercih için Qashqai denetler. Son olarak, tazelenmiş kompakt SUV direksiyon değişiklikler, süspansiyon amortisörler ve belirgin bir şekilde daha iyi bir kullanım tarafından temin etmek üzere tasarlanmıştır. Japon yalnızca etkin spor modunu direksiyon inanıyorsanız o. standart formunda doğrudan yeterli, ama her zaman yumuşak ve kesin olmayan olduğunu. keskin Qashqai oylamasında geçmenin dalga geçiyor.

Kim gerçekten araç bilgisayarı derinliklerine ve orada şasi kontrolü kapalı inerler gerekir kavisli çim üzerine bilmek istiyor. Sistem her bir tekerleğe veya motor frenleme etkisi ya fren müdahaleleri ile vücudun haddeleme ve atış hareketlerini en aza indirir. De ki: O gazı geri döner. Seyahat sırasında kolaylık olması için "çim" rahatsız ediciydi. Ve bu Nissan nihayet bekleniyor. kapalı iyi kaba iniş takımlarını, kısa dalgalar koymak uyar.

Otomatik ile 130 hp dizel yolculuk

büyük bir bagaj bölmesi ile 2018 yılında Kaşkay: arka koltuk katlandığında arka Qashqai 1.585 litreye kadar davet edebilir büyük bir bagaj bölmesi ile 2018 yılında Qashqai: arka koltuk Kaynak katlandığında Qashqai Arka 1585 litreye kadar davet edebilir: Nissan

Yine mevcut Kaşkay dört ünite standı: 115 BG ile 1.2 litre turbo benzinli motor manuel bir altı vitesli şanzıman ya da otomatik şanzıman ile birlikte sipariş edilebilir. 163 PS ile daha güçlü 1.6-litre turbo benzinli motor vites kutusu ile bağlantılı olarak münhasıran kullanılmaktadır. Aynı 110 hp, 1.5 litrelik turbo dizel için de geçerlidir. olası kombinasyonların büyük resim 130 hp 1.6 litrelik turbo dizel uygundur. Burada manuel ve otomatik ve seçilme elle karıştırılmış tekerlekten varyasyonun yanındaki duruyor.

Biz otomatik şanzıman ve önden çekişli ama güçlü dizel sürücü. Son olarak, Alman Qashqai alıcıların sadece yüzde 30 dört tekerleğe tercih. Hatta hafif yağmurda, asfalt arazide özledim vermedi. 1.6 litrelik dizel tüm iyi olsa düşük devir aralığında çalışıyor. Ani tork ile ön tekerleklere yumruk ama uğraşmak zorunda değilsiniz.

dizel, tahmin edilebileceği gibi, hatta üst hız aralığında, yoktur. sürekli değişken otomatik seviyor 3,500 rpm ötesinde agrega görmek o kadar kötü. Zaten önceki modele, birçok sürücü otomatik CVT oldukça mutlu değildi. Nissan aktarma organları gelişmiş, ancak iyileştirme payı kalır. Inatçılık Ancak sistem suçlayamayız. sürekli değişken şanzıman, modern çevirici ve DKG çözümleri olduğunca çabuk tepki verir, sopa kaydırmaya sürücüyü götürür.

Bir satan olarak Nissan Qashqai: 2007 yılında piyasaya sürmeye onlar 2300000 modelleri dünya çapında satılan yana Bir satan olarak Nissan Qashqai: 2007 yılında piyasaya sürmeye onlar 2300000 modelleri sattığından beri dünya çapında Kaynak: Nissan

20,490 euro Baz modeli

Şimdiye kadar, "Tekna" En yüksek kesme düzey oldu. facelift ile Nissan yeni etrafında dört mevcut hatları uzanır Nappa deri koltuklar Üst versiyon "Tekna plus". Herhangi bir durumda, Qashqai, düz tabanlı bir direksiyon bulunmaktadır. Kesinlikle herkes değil gibi ama selefi volan çok daha yönetilebilir. Vergi zaten Nissan Micra bilinir.

Buna ek olarak, Nissan fazla yalıtım ve Qashqai arka plan gürültüsünün kalın dilimler düştü. Revize satan manuel şanzıman 1.2 litre benzinli motor için 20.490 Euro kullanılabilir. Ağustos- yüz germe satıcı, önceden zaten test için birkaç üretim öncesi modeli vardır olduğunu.

Sonuç: müşteri açısından Her şey

daha rekabet kompakt SUV segmentinde doğar bile, Nissan Qashqai orijinal gibi bir şey ve belli bir kenarı vardır - hatta büyük bir müşteri tabanına şeklinde. Sen Japonca düşündüğü takdirde büyük ölçüde düzenli istekleri doğrultusunda en çok satanlar düzeldi.

muhtemelen gerçekten Elma carplay feragat ve tam Assist paketinin ertelenmiş başlangıç ​​istedim kim olsun? o yardım ve bağlantı Nissan satışları gelince Garant nihayet radyatör ızgarasının tasarımında daha büyük birikim vardı.

Özellikler Nissan Qashqai 1.6 Dizel

 • Model: Nissan Qashqai 1.6 Dizel
 • Motor: NOx depolama katalizörü ile 1,6 litrelik dört silindirli turbo dizel motor
 • Şanzıman: CVT sürekli değişken şanzıman
 • 4.000 devirde Güç 130 hp
 • Tork: 1750 devirde 320 Nm
 • Tüketim: 4,7 l / 100 km (NEDC)
 • CO2: 122 g / km
 • 0-100 km / h 11,1 s
 • Üst hız: 183 km / s
 • Uzunluk: 4.39 m
 • En: 1.81 m,
 • Yükseklik: 1,59-1,62 m
 • Dingil mesafesi: 2.65 m
 • Boş ağırlık (AB): 1485-1630 kg
 • Gövde: 430-1585 lt
 • Baz Fiyat Nissan (1.2 litre benzinli motor ile standart ekipman): 20.490 EUR
 • Pazar açılış: 2017 Ağustos

yeni üst donanım hattı ile Nissan Qashqai yeni üst donanım hattı ile Nissan Qashqai "Tekna artı": Bunlar krom tavan rayları ve kapı aynaları tarafından tanınanLike this post? Please share to your friends: