Mitsubishi Eclipse Çapraz (2017): raporunu test verilerini, fiyatlar Sürüş – EclipseCrossword: Yani gider Mitsubishi yaşam tarzı SUV

Outlander ve Mitsubishi ASX ile iki geçim için yapılan SUV'lar vardır. Şimdi marka daha agresif olmak istiyor. Biz 2017 Eclipse Haç sonunu başlar. İlk yolculuk.

Mitsubishi Eclipse Çapraz (2017): yeni müşteriler çekmek ve ön plana yaşam tarzı sunmak için kompakt SUVMitsubishi Eclipse Çapraz (2017): yeni müşteriler çekmek ve ön plana yaşam tarzı sunmak için kompakt SUV Kaynak: Mitsubishi motorları

Michael Specht

Barcelona - Bir hiç bu kadar yoğun kompakt SUV dünyasına doldurulur, hepsini listeleyebilirsiniz. Kim, orada öne şey cesaret istiyor. Tsunehiro Kunimoto: Örneğin. Mitsubishi tasarım baş Nissan juke daha önce çizmiştir. O şey söylüyor. Onun yeni işveren Mitsubishi yılında sözleşme kapsamında 2014 yılından bu yana duruyor. Önce, o birkaç konsept otomobil olarak tasarlanmış. Cenevre XR PHEV II, cins coupe SUV oldukça eğik tip gösterilen iki yıl dahil.

Şimdi üretim versiyonu hazır. Halen özellikle arka, oldukça eğimli görünüyor. Model EclipseCrossword adlandırılır ve piyasada önümüzdeki Ocak Bizimle geliyor. araba görmek için Cenevre Motor Show'da Mart ayında ilk kez oldu. EclipseCrossword Mitsubishi göre, "araç yeni nesil öncü" olarak.

O zaman! Gelecekte, Japon markası SUV daha fazla odaklanmak istiyor ve bu, ama onların geleneksel temel değerleri çıkmadan yaşam tarzı üzerinde biraz kırpın. "Avrupa'da, bizim satış modelleri SUV ve kamyonet yüzde 77," Şirket sözcüsü Daniel Nacass diyor "ve hepimiz teker geleneğinin 80'den fazla yıl var."

EclipseCrossword arka koltuk değiştirmesi ve ardından bagaj kadar 448 litre için alan sağlar yapabilirsiniz EclipseCrossword arka koltuk değiştirmesi ve ardından bagaj Kaynak kadar 448 litreye alan sunduğunu: Mitsubishi Motors

Mitsubishi Eclipse Çapraz: Kompakt boyut

uzunluğunda EclipseCrossword tedbirlerin 4.40 metre. O Toyota C-HR sınıfta teslim ediyor. Onun ana rakip olarak Mitsubishi görünüyor, ama aynı zamanda Range Rover Evoque. 2.67 metrelik dingil mesafesi kompakt segmentte olağan düzeydedir. uzay beklenmediğinde acaba. Ancak, geliştiriciler arka yolcular için bir numara ile geldi. arka koltuk, sadece bölünmemiş (40:60) aşağı katlanmış ve arkalık kendi eğim ayarlanabilir Banka uzunlamasına yönde 20 santimetre kaydırılabilen. Yani hatta yetişkinler yeterli bacak boşluğu var.

bunların arkasında 341 litrelik bir yük hacmi kalmaktadır. olduğu Banka tamamen o 448 litre olduğunu ileri itilmiş. Bir sınıfta mutlu orta ve dört santimetre daha kısa Koltuk Ateca az yaklaşık yüzde onundan. Ne yazık ki, koltuk arkalığını katlarken değil düz ve yatay bir yüzey ortaya çıkar. yük hacmi Mitsubishi için maksimum değer bizi anlayamadı.

bir arka görünümde Mitsubishi Eclipse Çapraz: iki parçalı arka cam, geriye doğru bir bakış kısıtlar arkadan görünüm olarak Mitsubishi Eclipse Çapraz: iki parçalı arka cam indeksi geri bir Kaynak kısıtlar: Mitsubishi motorları

Resim PHEV: EclipseCrossword bir şekilde hibrid plug-in

hala güzel harfler PHEV (plug-in hibrid) iki yıl önce çalışmaya rağmen, gerçekte gelenekseldir. Şimdilik, sadece bir motorlu Eclipse Haç sürer. Yeni geliştirilen 1.5 litrelik turbo benzinli motor 163 beygir, 2.2 litre dizel ardından yaz başlarında 2018 yılında. Biz Outlander biliyoruz, ama gözden geçirildi.

güç iletim benzin giren bir altı vitesli manuel veya sürekli olarak değişken bir CVT kabul eden zaman. dizel motor, sadece geleneksel bir sekiz vitesli otomatik ile olacaktır. Standart özellikli hep dizel dört çeker olduğunu. Onunla sonra iletim modları Otomatik, Kar ve Çakıl seçerek olun. Sistem daha sonra optimum tekabül anları dağıtır.

küçük turbo benzinli motor Eclipse Haç uymaktadır. 250 Newton metre maksimum tork rahat bir sürüş deneyimi barındırmaktadır 1500 devir / dk, zaten biri olduğunu. mühendisleri ivme tipik havlamalarý etkisi (bekleme motor hızı) boyunca en aza indirmek için her ne kadar CVT başarılı olduğunda. ama genel olarak CVT gibi gaz pedalının barışçıl kullanımı tercih. Sonra, tüketim yerine arasındaki sekiz yerine litre dokuz ila on dokuzda yer. Standart Mitsubishi göre 6.6 litre vaat etmektedir.

Yan görünümde Mitsubishi Eclipse Çapraz: dinamiklerini önermek kuvvetle yükselen yan çizgisi dinamikleri Kaynak önermek kuvvetle yükselen kenar çizgisinde: Yan görünümde Mitsubishi Eclipse Çapraz Mitsubishi Motors

EclipseCrossword yok elektrik bagaj

EclipseCrossword sürücüler hoş rahat denk geliyor. Yol gürültüsü, düşük sürüş pozisyonu iyi ve uzay yeterlidir. Arka görüş maalesef sınırlıdır. dikiz aynasına görünümünü gizler Bölünmüş arka cam Kıç. Apropos'ta: flep elle klasik çalışır. bir yardım ne de ayak ile bir elektrik jest kontrolü ne yoktur.

EclipseCrossword kokpiti derli toplu ve net görünüyor. hile ve fırfırlar üzerinde çıkarılmıştır. pano çizgisinde yatay bölünmüş "aşağı operasyonu yukarıdaki bilgiler" dir. İşleme ve malzemelerin seçimi, Mitsubishi görünür çaba vermiştir.

Çarpıcı bir sonraki vites kolu hafifçe orta konsolun üzerinde yüzey kaldırdı küçük siyah vardır. İlk defa Mitsubishi dokunmatik pad ile bir model donatır. gibi özellikleri Radyo veya Apple carplay sezgisel parmağıyla kontrol edilebilir. keyifli ve rahatlatıcı ve yansıyan kolayca test sürüşü sırasında okunacak kanıtladı hız ve navigasyon okları gösteren renk head-up ekran gibi.

Mitsubishi Eclipse Çapraz: 24.000 Euro dan başlayan fiyatlar

Önden görünüm EclipseCrossword: SUV yüzü Mitsubishi tipik EclipseCrossword Önden görünüm: kurulu bir otomobil güvenliği ve destek sistemleri bugün açısından standart ücret sunmalı Mitsubishi Motors olan öz Eclipse Çapraz can ön çarpışma uyarısı, şeritten ayrılma uyarı, Totwinkelwarner ve ters çapraz trafik Warner ile: SUV yüzü tipik Mitsubishi Kaynak'tır. donatılabilir ausparken. Bir trafik işareti tanıma sadece bir trafik sıkışıklığı asistanı gibi, eksik. Ancak, yenilik muhtemelen sözde "Mis-hızlanma Azaltma Sistemi" dir. olması gerektiği Gaz ve fren pedalları karıştırılmamalıdır hangi kazaları önlemeye yardımcı.

Fiyatlar Mitsubishi yıl bitmeden açıklayacak. rekabet baktığımızda EclipseCrossword tahmin Başlangıç ​​etrafında 24.000 Euro gibi görünüyordu muhtemel. Küçük, eğimli Lifestyler böylece yaklaşık 6.000 Euro daha pahalı kardeşi Normalo ASX daha olurdu.

Özellikler Mitsubishi Eclipse Çapraz

model1.5 2WD1.5 4WD CVT2.2 DiD 4WD
motor1.5-litrelik dört silindirli benzinli motor, turbo1.5-litrelik dört silindirli benzinli motor, turbo2.2 litrelik dört silindirli dizel, turbo
güç5500 U / dakika ile 163 beygir5500 U / dakika ile 163 beygir3750 U / dakika ile 150 hp
dönme momenti4500 U / dak 1800 250 Nm4500 U / dak 1800 250 Nm2250 devir / dakika ile 2000 400 Nm
sürücüÖnden çekişli, 6 ileri vitesli manuelDört tekerlekten çekişli CVT (sürekli değişken otomatik)Dört tekerden çekiş, 8 vitesli otomatik
hız205 km / s200 km / sn.a.
0-100 km / s10,3 s9.8 sn.a.
tüketim6.6 l / 100 km7.0 l / 100 kmn.a.
CO2 emisyonları151 g / km159 g / kmn.a.
Uzunluk, genişlik, yükseklik4.405 m, 1.805 m, 1.685 m4.405 m, 1.805 m, 1.685 m4.405 m, 1.805 m, 1.685 m
dingil açıklığı2.670 m2.670 m2.670 m
gövde341-448 l341-448 l341-448 l
ağırlık1.425 ile 1.455 kg1.520 ile 1.550 kg1660-1690 kg
başlatmak2017 sonu2017 sonuorta-2018Like this post? Please share to your friends: