junkyard’ait – showroom’unun ayna simetrisinde

Bir arabanın bir hayatın başlangıcı renkli, büyük ve şatafatlı olduğunu. Reklamlar, küçük gıda veya alımı onların yeni bir araba almak annesi, babası, çocuğu, sadece klasik aile ile güzel kadın. O aile ve aile araba satın alma hem giderek azalmaktadır. Tamam, başka bir gün için başka bir konu.

 

Fakat bunların hiç o gitmemeli. Hiçbir sırıtarak satıcı, hiçbir PDC ve DPF. Hayır sevinçle radyant çocukların yeni araba, yeni deri hiçbir koku kolay kazanmak. Hiçbir güzel cam saraylar, güçlü motorlar ve dost broşür devir teslim ile sıcak sosis büfesi. Hiçbir beleşe, davetiye sürücü ve şifreli tip kısayolları test etmek.

 

Bu blog hiçbir yerde onları götürür. Kesinlikle hiçbir şey.

 

Bu blog şehir dışına götürür. O federal ve geçitler değinir. Önemli sondaj ya da sadece şifreli isimlerle Çamurlu yan sokaklar. hangi yukarıda bahsedilen aile garantiler doğru yerlere sapmış değil. bir hızla ters çevirin seyahatleri ve o algılamaz yerde, dursun algılamak istiyorum.

 

değil takım güzel Bay Doe lomber omurga ayarlar ve açıkladı ama çitin altında devedikenleri yoluyla büyümek ve lastikler giderek onların havayı kaybettiği yerde. Bir yerde arasında veya tüm mevcut ve her yerde aynı görünüyor bu sanayi bölgelerinden birinde.

 

Eğer pullanma boya ile bir 45HP Corsa B bulmak ve satış işareti soluk yere. o yeni araba hiç olmamış gibi, çöp kutuları ve boş yağ bidonu bir çift arasında sıkılmış hangi birini mutlu oldu. Nerede sprinterlar aşınmış tekerlek kemerleri ile yaşamaktadır. Papas toprakları gurur gewienerter Nerede o 150 veya 200.000 KM tüketildiğinde.

 

Ve tabii ki, her şeyin sonu. Hurdalık. İster büyük veya küçük, mezarlıkta adam olarak, yani bir noktada orada bir kez her araba biter. Keşfetmek ve aksi takdirde bakıp düşünün asla özel ilgi araçlar şunlardır ifade etmek gerekir yerleştirir.

 

Mazda 626, Opel Tigra, Ford Sierra ve soluk farlarla odak. Toyota Tercel böylece onu hala ve Toyota Corolla bulabilirsiniz. uzun zaman önceden Eski kahraman. kesinlikle gerekir sürece Mercedes, BMW, ama aynı zamanda başka bir yerde bulacaksınız. Eğer büyük bir levha ve yeni araba koşulu sonra, bu tür araçlar için aradığınız beri. Senin için burada görmek bir şey yok, geçer edin.

 

Ama zugewuchertsten kullanılan araç yarda bulmak son Kadett E Caravan sadece birinin arka sıraları adım cesaret kim. Bir KA Lufthansa Sürümü cesurca son duaları bir ölsiffenden R19 verir ya da '92 ve '95 Fiesta arasındaki farkı bilen eşikleri pas, hissetmek için gereken kim. Bu yerdir.

 

Ve anlamda bu da başka bir yerde olsun harika alım kılavuzları için yer olmamalıdır. Bu arasına hakkında çok az sorun ile daha fazladır. artık tamamen kendini ifade edebilir kumpas, göstergeler gevşek istiyorum ve her şey sadece uzun, çok kötü olmuş, modern atölyeler için bakım konularında tahakkuk etmemesi. Hiçbir araba bir vida çözülemeyen sırf ölür veya bir yedek parça tespit edilemez.

 

So. Bunlar istekli otomotiv gölge dünyayı keşfetmek için. Kim petrol çamuru, tuzlu soğutma suyu, asılı gökyüzü ve kör farların korkmadığını son kesim nesne, araç mezarlıklarda üzerinde tarar. O bir forum ve burada gibi düşünen insanları bulmak gerekir.

 

kir ve enkaz korku ile pussies yeni araba alıcılar, kadın ve şifreli tip kısayolları erkekleri, insanları Boya ve herkes şimdi veya daha sonra şansları bulacaksınız. Senin için yeterli gazeteler, forumlar, bölümler, toplantılar ve kulüpleri vardır. Bu burada olduğunu ve genellikle daha rezil ne köşesidir.Like this post? Please share to your friends: