“Ne son fiyat nedir?”

Zaten bir kez bir araba sattı herkes bu set ile karşı karşıya kalmış olacağını geleni olası varyasyonları bir karşılaşma:

 

"Geçen fiyatı nedir?" ya da bazen resmi "Ne kadar aşağı gider?"

 

Genellikle hemen sonra telefonda ters tarafından konuşulmaktadır ikinci cümle "/ / Araç hala varsa?"

 

Oyunculuk bir yol uyumsuz fiyatı yaklaşan benim anlayış karşılıklı olduğu için, bu bir hakaret olduğunu düşünüyorum. Ayrıca bir teklif ben ise VB o zaman bu ne olursa olsun ben müzakere için ya da olmasın bir oda einrechne olsun, benim ilk teklifim, geçirirler. Aksi halde ben olurdu sabit fiyat yazılı ve o zaman bile hemen sonra, bir hakaret olurdu "geçen fiyat" sormak. boşluk oldukça beni rahatsız ediyor olarak O, o benim teklif basitçe kabul edilir. Ben alıcıdan en azından somut bir karşı teklif bekliyoruz!

 

Evet, öncelikle dünya sorunlarına olduğunu, ama bu kötü bir alışkanlık böylece görünüşte sürer olabilir. Bu sabah ben eBay İlanlar iPhone biriyle benim son fiyattır SUNULAN SMS yoluyla isteği aldık. Benim standart cevap Zaten reklamda fiyatı belirtmiştik olmasıydı. cevap oldu "ama VB",

 

Nasıl böyle suistimallere ile anlaşma yapmak? Ya da bir alıcı bile para için bastıracak şekilde bu savundu?Like this post? Please share to your friends: