Spritmonitor – Büyük yalan?

Ben spritmonitor.de büyük bir hayranıyım. Orada bazı araçların kayıtlı mı (yukarıdaki resme bakın) ve düzenli ve bilinçli verileri korumak için. Bu arada, ben ailem tamamen heyecan (araçlar: - anne, Renault - kardeş Opel - kardeşi Hyundai) - sahip oldukları tüketim ne tür bilerek tüm ilgili ve daha elverişli tüketimi oluşturmayı deneyin.

 

Benim veri% 100 doğrudur. Hiçbir badana litre numaralarını verin veya kilometre germek. tüketim verisi Bu nedenle nispeten doğru çağırır.

 

Bazen keşke böyle orada tüketimi gibi günlük yaşamda öylesine bkz araçlar için izlemek ister? Birçok araç var onları nelerdir? vb Burada zaten bazı arabalar onların tüketim düşmek:

 

Bir Toyota Yaris (benzin, 68 hp) sürücü 100 km'de sadece 2.85 litre tüketir olduğunu bize anlatırdı. Golf IV sürücüsü (dizel, 101 hp) görünüşe göre sadece 2.94 litre tüketir. Son bir örnek olarak ben görünüşte sadece 3.13 litre tüketir Renault Scenic dizel, söz istiyorum.

 

sorusu elbette vardır: ne kadar gerçekçi Spritmonitor gerçekten? Bazı araçlarda, gerçekten dikkate: doğru mu?

 

Sayaç soru, Spritmonitor üzerinde bir bu doğru olmayan küçük tüketir belirten bir insan, bir profile sahip olanı iyi, tabii ki, nedir?

 

Ben gerçekçi yakıt tüketimine sahip olmak için zaman Spritmonitor benim C1 verilerini satın almadan önce baktım - benim test sürücülerinin tüketimi gerçekten abartılı edilir - ve tüketim maçında katılıyorum söylemek zorundayım.

 

Sizinle Nasıl? Hiç bir Spritmonitor profili onu Öncü? Ayrıca bu yalan Spritmonitor içinde bir çok şey görüyor musunuz?Like this post? Please share to your friends: