numara plakası yardımıyla araç sahipleriyle iletişime

Ben temas halinde konu ile son aylarda giderek daha sık geldikten sonra, ben ipuçları, fırsatlar ve fikirler birçok karşılamıştır. Bu yüzden bile bir noktada farklı varyasyonlar odaklanmak için bir makale yazma zamanında doldurun kendime düşündüm. Bu ilk blog makale konuyla ilgili kısa bir yol haritası olarak diğer üyeleri olarak hizmet amaçlanmıştır.

Bir şekilde bir araç sahibi ile iletişim kurmak istiyorum neden birçok farklı nedeni olabilir. Ama nerede iletişim bilgilerini almak?

 

Yani tutucu tespit - Neden adresin demek ve böylece - zordur veya ciddi çaba gerektirir.

 

Klasik seçenekleri

 

Bir olur da sigorta bir hile anladım:

 

Sen çağırıyoruz onun sigorta diyor ve sadece birinin önünde park halinde araca, yani senin tamponun boya öptü. Sen bayrağın ve tutucu temas etmek istiyorum. Bu olur üzerinde "karşı" Sigorta çalıştırmak. Sadece stres.

 

hakkında nüfus dairesi Ayrıca ortadan kaldırmıştır. Burada İçin politikası geçerlidir. Eğer şans olduğunu ve orada bir arkadaşım vardı, hala mümkün olurdu ama. Ama herkes Kabul Ofisine kime bilir. :-(

 

Aksi takdirde yalnızca hukuki bir mesele olurdu - Avukat / polis - hasarın gerçek bir vaka varsa, bunu kesinlikle temas olsun. Ama kim henüz bir kaza istiyor?

 

başka bir sebeple Eğer iletişim bilgileri istiyorum, bu yüzden çok zordur.

 

ANCAK

 

mümkün olduğunca birkaç web siteleri vardır. Yani en azından şu ana kadar bir plaka için arama yapabilmesi - ve aranan işareti kayıtlı olup olmadığını -} Eğer sahibine gönderilecek bir ileti yazabilirsiniz. Ben şahsen bunların 5'i biliyorum:

 

Plaka flört (kfz.de) - ücretsiz

 

Kayıt gerek yok. hangi bir özelliğidir basit tarafı tuttu arama yapabilirsiniz. saklanan veriler (varsa) görüntülenir. Ayrıca kendi özellikleri ve kullanıcı adı + e belirtebilirsiniz. sonra birisi arıyor, o senin kaydını alır.

 

Mailacar.de - ücretsiz

 

Kayıt gerek yok. Bir etiketi yazıp 255 karakter bir mesaj gönderebilir. Bu 7 gün saklanır. iletişim yapılır, sonra - dan zaman birisi onları alır. Hiçbir fazlası ne de azı bu siteyi sağlar. Pratik - engellerle de olsa.

 

Nummernschild.de - kısmen serbest

 

Kaydetme. Beni şahsen kayıt çok fazla kişisel bilgilerini istedi İçin - hatta telefon numarasını Eğer kayıtlı ise (doğrulama için ... ...), en fazla 4 resim, oran profillerle, bir araç profili oluşturmak ya da sadece numara plakaları durdurabilir Arama veya bunlara yazın. Bir tanıtıcı üst yazı ücretsizdir. Bazı işlemler için size paralar ile ödeme. Ücretsiz olarak bazı paralar (örn Kayıt, profil doldurmak resim yükleyebilir ve o zamandan beri orada arkadaşlar (Coinleri davet ancak o zaman kayıt olanlar) için. Bir de diğer üyelerle Paraları oynayabilir az ya da çok benzersiz şeyleri almak zorunda ,

 

Temelde sadece kullanım sitesi her zaman biraz masraf noktaya çok çabuk girerler. Ben şahsen - - ayrıca site kafa karıştırıcı ve bir şekilde sevgisiz yapılan bulabilirsiniz. Ve sayfası tasarımı - iyi tamam, tat meselesidir. ayrıca, yakın kişisel bilgileri (isim, e-posta, telefon numarası, vs.) daha bakın çok garip, çok tescil ettirildikten sonra çünkü değiştirebilir - çok yararlı ücretsiz.

 

pkw-flirt.de - ücretsiz

 

Kaydetme. Eğer kaydetmemiz başarmış, diğer tanımlayıcılar flört edebilirsiniz. kayıt "uygulaması gerçekleştirin" gerçeği ile karmaşık düğme genellikle unanklickbar (metin üst üste biner). Bu çok aptalca. Ayrıca, farklı tarayıcıya bağlı. etkileşimi olanakları mütevazı. görsel özellikle benim zevkime hitap değil. Sen durma bakmak gerekir.

 

platerate.com - ücretsiz

 

Kaydetme. Görsel ve kolay terimler sevdiğim. Kayıt sadece gösterge, e-posta ve şifre gerekiyor. kaydolduktan sonra plakalı aramaya gidin ve - ortak aynı zamanda diğer olduğu gibi - temasa geçmek. Hatta grafiksel serin temsil etti. Diğer araçlar, yorumladı puan ve dostluk işlevine bağlanabilir. Ayrıca özel ve kamu duyuru panosu mevcuttur. Bir taşıt profili 100'e kadar kare içerebilir - bu tutucu profil atanır. Sen araçların herhangi bir sayıda oluşturabilirsiniz. Genel olarak, ben siteyi çok iyi düşünülmüş ve hayata serin bulabilirsiniz.

 

Ama kendini ancak bu konu için burada gösterilen web sitelerinin bir resmini yap!

 

Sonuç

 

oldukça özel pasaport nedenleri büyük olasılıkla soru için gelen gerçek sorunları ve başkalarına yararlı olanlardır - Genel olarak, araç sahipleriyle iletişime almak için birkaç yolu vardır.

 

Eğer gerçekten acil ve iyi bir amaç için bir araç sahibinin tam temas gerekmiyorsa, böyle bir portal deneyebilirsiniz. Eğer aranan özellikler bu sitelerden birine oturum açmasını sadece şanslı - Yukarıdaki paraphrased olarak o zaman, karmaşık duruma gerek yok. gerisi kendiniz karar vermek zorunda.

 

Bildiğim kadarıyla bilgim dışında.

 

İyi bir bakış sunmuşlardır istiyoruz. ?

 

selamlarLike this post? Please share to your friends: